Lista ocen Opel Corsa D (171) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 197 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jack
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Twinport ECOTEC 85KM 63kW
Bardzo fajny,jędrny i sprężysty, nie dobija i nie stuka. Sporo zależy od opon. i rozmiaru. 185/70 dają komfort, 195/60/lub 65 są chyba optymalne .
~M...
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Twinport ECOTEC LPG 83KM 61kW
Jak na autko do zastosowań głownie miejskich jest OK. Koła z oponami ContinentalEco w rozmiarze 185/70 R14 świetnie sobie dają radę z dziurami i krawężnikami.
~rafka
Hatchback 1.4 Twinport ECOTEC 90KM 66kW
Przy normalnych warunkach bardzo dobrze trzyma się w zakrętach , zimą zdecydowanie gorzej potrafi strasznie sponiewierać autem na oblodzonej nawierzchni
~m1004@wp.pl
Hatchback 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Nie mam zastrzerzeń. Jedyny kłopot to przegrzewajace sie tarcze hamulcowe ja wymienialem 4 razy a nie jestem zwolennikiem rajdowej jazdy.
~Darek
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Jeździ bardzo przyjemnie i dobrze wybiera nierówności, ale jak dla mnie ma zbyt mocne wspomaganie kierownicy, co przeszkadza przy większych prędkościach.
~Andrzej...
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Swietne prowadzenie. Trzyma sie drogi jak przyklejona. Zawieszenie ma dosc sportowe nastawy ale jest bardzo sprezyste wiec komfort jest akceptowalny.
~Piotrek
Hatchback 1.0 Twinport ecoFLEX 60KM 44kW
Myślę dobrze zestrojone zawieszenie nie za miękkie nie za twarde. Jak dla mnie trochę nisko zawieszony... A może koła 14 za niskie?
~dzięcioł
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Twinport ECOTEC 85KM 63kW
Prowadzi się lekko ale czuć że to stworzone do śmigania po mieście. Na trasie nawet przy 90km mogłoby trochę mniej reagować.
~matttt
Hatchback 1.0 Twinport ecoFLEX 60KM 44kW
Wszystko jak najbardziej ok. Prowadzi się dobrze. Przy 140km zero bujania. Dobrze trzyma się drogi. Oby tak dalej.
~waweer
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 85KM 63kW
twarde dobre zawieszenie, po 4 latach jazdy na nierównościach trochę spowodowało zmniejszenie twardości zawieszenia ale jest ok.