Lista ocen Opel Corsa D (368)

3,1
~kmkm
Hatchback 1.3 CDTI ECOTEC 90KM 66kW
auto fajne stylistycznie, zwlaszcza w opc line, lekko zmodyfikowane, nietuzinkowe, wygodne fotele, aczkolwiek ma swoje wady, o ktorych chce opowiedzieć
~Kalor
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Twinport ECOTEC 85KM 63kW
Bardzo dobry samochód , mało słabych punktów , pakowny i baaardzo zwrotny . Przez dwa lata nie wziął nawet kropli oleju i nie wymieniłem nawet żarówki :)
2,8
~Właściciel Corsy D
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
W porównaniu do poprzednich modeli Corsy jest ładniejszy i tylko ładniejszy.Nieudany model,którego moim zdanie produkcja powinna być dawno zaprzestana,bo przy tej konstrukcji błędów nie da się poprawić.
~Hania z Władysławowa
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Generalnie auto POLECAM PANIOM:-) Jako autko miejskie- nie za bardzo-mało skrętne np przy parkowaniu. Mimo wad (które ma każde autko) jest fajne i \"ładne\". Typowe babskie autko - tym bardziej, że mozna mieć świetną czerwono-czarną tapicerkę i czerwoną deskę rozdzielczą;)) Ten samochód to fajna przygoda ale następnym razem kupuję coś \"mocniejszego\" :D
~Xander Cage
Hatchback 1.0 Twinport ecoFLEX 60KM 44kW
Mimo, iż silniczek raczej maleńki, bardzo elegancko spisuje się zarówno na niskich obrotach (do 3000 rpm) jak i w górnym zakresie (3500 - 4500 rpm). Przy ekonomicznej jeździe można w miarę płynnie przyspieszać na 5 biegu już od 55km/h. (Silnik)
~Łukasz
Hatchback 3d Facelifting 1.2 Twinport ECOTEC 85KM 63kW
Silnik jako tako działa w porządku. Ale brakuje mocy na stromych podjazdach. Wyprzedzanie też wymaga kilometra wolnego miejsca. (Silnik)
3,5
~:-(
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
i tu niestety jest problem, to już 3 opel poprzednie Corsa C 98000 km i Astra II 80000 km
~inifiniti
Hatchback 5d Facelifting 1.0 Twinport ECOTEC 65KM 48kW
silnik odbiera przyjemność z jazdy, która staje się mordęgą.
~Piotrek
Hatchback 1.0 Twinport ecoFLEX 60KM 44kW
Auto kupione od pierwszego właściciela starszego pana. Zadbane. Widząc jakiej jest wielkości i jaki ma sinik byl to wiec świadomy wybór...Czyli nie będę krytykował małej mocy czy małego wnętrza. Tego się spodziewałem co zastałem... Wygląd zewnętrzny ciekawy Wnetrze z przodu posiada dużo miejsca siedzi sie daleko od szyby... Z tylu troszkę mało miejsca ale daje rade a mam 185 cm wzrostu.
~Kirdan5
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Twinport ECOTEC LPG 83KM 61kW
Świetny samochód do miasta, niewielki, wygodny, dzięki zasilaniu LPG bardzo tani w eksploatacji. Jeździ poprawnie, trzyma się drogi. Doskonały wybór dla kogoś kto pokonuje spore ilości kilometrów, szczególnie poza autostradami.