Lista ocen Opel Corsa D (368)

3,7
~Megi
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Autko ładne i wewnątrz i zewnątrz, bagażnik wystarczający by zapakować do niego zakupy na tydzień:) i tu chyba kończą się jego zalety. Teraz żałuję, że przed zakupem nie zdecydowałam się na jazdę próbną. Rozczarował mnie mało dynamiczny silnik, dość wysokie spalanie, i słabe wyciszenie wnętrza. Gdybym wybrała sie na jazdę testową, przypuszczam, że nie kupiłabym tego samochodu.
3,1
~Maciek
Hatchback 5d Facelifting 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Biorąc pod uwagę całokształt, wybrałbym następnym razem inny samochód.
~KonradM
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Twinport ECOTEC 85KM 63kW
Auto bardzo udane, a po 3 latach jazdy sam stwierdzam z malutkimi minusikami, bez wpływu na wybór ponowny.
~waweer
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 85KM 63kW
Uważam że dla normalnego i spokojnego kierowcy ten samochód sprawdzi się. To mój drugi samochód i jestem zadowolony, autko z salonu, 2 lata gwarancji serwisowej przeszło prawie idealnie
3,5
~tommy
Van 1.2 Twinport ECOTEC 85KM 63kW
Silnik trochę zbyt słaby w porównaniu do corsy c z identycznym motorem to porażka.To auto słabo przyspiesza, jak chcesz wyprzedzić to niejednokrotnie z 5 trzeba redukować do 3 i mocno uważać czy zdążysz.Elastyczność bardzo przeciętna.Kultura pracy jak odkurzacz. (Silnik)
~łukasz
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
mam wersie 3drzwiowa i nadaje sie tylko dla pary albo kawalera na nocne wypady do kolezanek;) co do mocy to tylko dla kierowcy o spokojnym charakterku.
4,1
~Tomasz
Hatchback 1.4 Twinport ECOTEC 90KM 66kW
Sympatyczne auto w dobrej cenie. Eleganckie jak na niewielki pojazd, to jazdy miejskiej. Z drugiej strony absolutnie ok na dalsze trasy.
3,2
~Maciek
Hatchback 5d Facelifting 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Auto firmowe, ale gdybym miał brać opla dla siebie prywatnie, to wybrałbym diesla 1.3 CDti ze względu na elastyczność oraz realne średnie spalanie na poziomie 5,5 L/100 km.
~Tom.
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Twinport ECOTEC 85KM 63kW
Atutem tego auta jest fakt że fajnie się tym jeździ i dużo rzeczy można przy nim zrobić samemu mając podstawowe pojęcie co to klucz i śrubokręt
2,9
~Niezadowolony
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Niestety po 10-cio letnim jeżdżeniu Astrą I,nie mogę przyzwyczaić się do tego samochód i nie mam żadnej przyjemności z prowadzenia.Zdecydowałem już o wymianie na większy.