Lista ocen Opel Corsa D (368)

~Werter
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Przyjemne autko. Z moim silnikiem nadajace sie glownie do miasta ale na trasie jak sie jedzie maksymalnie z jednym pasazerem i maly bagazem tez sobie radzi.
3,7
~Donata
Hatchback 1.4 Twinport ECOTEC 90KM 66kW
3 * dlatego, że spodziewałam się bardziej dynamicznego silnika patrząc na to co jest napisane 1.4 90 KM mógł by szybciej reagować na wciskanie gazu :) (Silnik)
2,9
~Driveros
Hatchback 5d Facelifting 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Samochód mnie zawiódł, jest to służbowy pojazd, który użytkuję od ponad roku na swoją firmę, wcześniej miałem Dwie generacje Yarisa (diesel 1.4 D), Grande Punto 1.4 (95 KM) oraz Fabię 1.4., Opel jest pod wieloma względami zdecydowanie najgorszy spośród wymienionych aut, szczegóły dalej.
3,6
~Marceli T
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Posiadam corse od 2 lat ,samochód sprowadziłem z \"F\" . Jego przebieg przy zakupie wynosił 67000 km. . Często widzę na internecie opinie, że autko tylko nawala ( jak ktoś sobie zloma z niemiec sprawił to jego kłopot)ja jak go mam niczego poważnego naprawiać nie musiałem same pierdoły. Spalanie wynosi 5 - 6 litrów miasto ale trzeba mieć na uwadze jedno , da się i spalic 10 a i 4.5 styl opony itp . Druga sprawa to wydatki, naprawy są na...
~Dominik
Hatchback 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Mam wersję 111 Lat Opla. Idealne auto dla dwóch osób, do miasta mogą być i 4, ale wtedy z włączoną klimą jedzie się ciężko. We dwójkę to można nawet Hiszpanię objechać.
~rafka
Hatchback 1.4 Twinport ECOTEC 90KM 66kW
samochód dobrze sprawuje się w ruchu miejskich jak i poza miastem . corsa jest dość wysoka więc doskonale radzi sobie na niezbyt równych polskich drogach . samochód w połączeniu z alufelgami prezentuje się naprawdę przyzwoicie .
2,2
~krzyk@strona.pl
Hatchback 1.0 Twinport ecoFLEX 60KM 44kW
W ramach gwarancji (24 zlecenia napraw)w samochodzie wymieniono: 1.szybę tył (ogrzewanie) 2.drugą sondę lambda 3.moduł sterowania silnika (komputer) 4.czujnik poziomu paliwa. 5.czujnik ciśnienia w kolektorze ssącym. 6.czujnik temp. powietrza wlotowego. 7.kolektor ssący 8.szybę tył (ogrzewanie drugi raz) 9.zaczepy zamków wszystkich drzwi 10.przekładnię kierownicza 11.tarcze hamulcowe i klocki 12.pierwszą sonda lambda i to chyba...
~Darek
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Bardzo fajny i porządnie wykonany samochód, ale ja zrezygnuje chyba jednak z pewnych opcji wyposażenia i w to miejsce zainwestuję w 7 tyś. droższy i porównywalny pod względem osiągów, jednak znacznie oszczędniejszy silnik diesla 1,3 (75 KM).
3,2
~jammer
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Auto średniej jakości - wykonanie plastikowe, częste awarie. Aczkolwiek ma kilka plusów: przestronne wnętrze jak na tę klasę, poręczność w ruchu po mieście (łatwo się prowadzi i przyjemnie parkuje)
~PS
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Twinport ECOTEC LPG 83KM 61kW
Samochód ogólnie ciężki i mulasty. Nie bardzo wyobrażam sobie wybranie się nim w 5 os. do Zakopanego ;) Przy używaniu na codzienne dojazdy do pracy (30% miasto - 70% trasa), w sznureczku ~~80 km/h większość minusów traci znaczenie wobec spalania. 7l. lpg/100 km, przy włączonej na full klimie max. 8,5 l. Co ciekawe, podobne spalanie da się zanotować w szybszej jeździe na trasie.