Lista ocen Opel Frontera A Standard (31) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 54 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~duch9992
Standard 2.5 TD 115KM 85kW
silik to lipa może i dobrze chodźi ale to nie jet ideał. W mojej fronterze stało się coś takiego że wszystko było ok a nagle zaczął kopcić i było czuć z tyłu żywą ropą i zaczoł nie równo pracować a mam ją nie całe pół roku. Wydaje mi się że to któryś wtrysk leje zamioast pylić ale jescze muszę zawieść na sprawdzenie a jak okaże się że jest ok to trzeba dalej szukać wolał bym 2.3 TD intercoler lub 2.8 TDI niż 2.5 TDS wkopałem się z nim bo na...
~P.Paski
Standard 2.2 i 16V 136KM 100kW
tutaj krótko i konkretnie 1. po 20000 km do wymiany obie tarcze hamulcowe przód już po gwarancji więc ok 3000 pln trzeba było wyłożyć 2. po 50000 km kolektor w silniku do wymiany 3. po 55000 km pęka pasek rozrządu (wg książki serwisowej wymieniany przy 100000) i tu się zaczyna zabawa z wymianą głowicy (8000 pln) i remontem silnika. Po tym ostatnim zdarzeniu następnego dnia sprzedalem tą kupę złomu i nigdy więcej do opla nawet nie...
~ajak1
Standard 2.3 TD 100KM 74kW
żadnych powaznych usterek nie zanotowałem, musze jednak wpsomnieć o jednej sprawie: auto notorycznie cieknie: jak nie zimering na tylnym moście, to przewody ciśnieniowe, ciekawi mnie co będzie jak już go calkowicie uszczelnię, choc mechanik twierdzi że to juz przypadłośc tych silników, szkoda, bo części są cholernie drogie
~fan
Standard 2.4 i 125KM 92kW
Raz jeden strajkował. W serwisie wymienili sonde lambda potem chcieli komputer zmieniac. A wiejski mechanik na słuch wykrył usterkę pompy paliwa. Była zapchana sie okazało i to było to. Poza tym chłodnica się rozszczelniła. No i jak kupiłem to olej z dyfra leciał, ale to po jakimś kamieniu się uroszczelnił.
~mpalusz@gazeta.pl
Standard 2.4 i 125KM 92kW
Tu tez ciezko cos napisac ze wzgledu na zbyt maly staz, przejechalem na dzien dzisiejszy 10000 km i poki co nic a z tego co wiem ceny czesci zamiennych sa dosyc niskie i nie ma z nimi problemu
~Aaron
Standard 2.2 i 16V 136KM 100kW
układ wydechowy wymieniony - całkiem zużyty, kolektor wylotowy planowany - był nieszczelny, świece i kable zapłonowe wymienione - silnik pracował na 3 cylindrach, ściece zużyte.
~PIOTREK
Standard 2.8 TD 113KM 83kW
właśnie szukam silnika który kosztuje ok 3 tyś bo w remonty już tyle włożyłem no i turbina się posypała dziś dzwoniłem koszt jak za darmo 2300 NETTO!! SUper/
~pan CIARABACH
Standard 2.3 TD 100KM 74kW
nie miałem i być nie powinno. wymieniać na czas oleje w mostach i w silniku, nie kupować najtańszych części i będziesz śmigał latami.
~bravomusic@interia.pl
Standard 2.4 i 125KM 92kW
BEZAWARYJNIE! (poza wymianą normalną czyli klocki hamulcowe, filtry , olej no i tłumik, który skorodował) .SUPER!

Usterki Opel Frontera A

Opel Frontera A – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Marcin
Standard 2.2 i 16V 136KM 100kW
Ostatnio nawalil hydrauliczny uklad sprzegla i tutaj zamiennikow nie ma...juz tydzien sciagam uzywane czesci...
Opel Frontera A Standard