Lista ocen Opel Frontera A Standard (35) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ZALLUK
Standard 2.3 TD 100KM 74kW
jeżeli chodzi o hałas silnika - to nawet dobrze wyciszony. Gorzej z plastikami i tapicerką w środku - przy dziurawej nawierzchni wszystko słychać, szczególnie tył auta (otwierana szyba daje do wiwatu). Nie ma jednak czego oczekiwać, auto nie jest nowe, poza tym terenowe i bardzo toporne:)
~Kenzo
Standard 2.3 TD 100KM 74kW
Przy takim motorku Diesla musi być słychać dla wielu przyjemny klekocik -ja nie przepadam, no chyba, że w terenie, co daje mi poczucie siły auta (a, la ciągnik) :) Opony słychać, ale znowu trzeba podkreślić, że to TERENÓWKA, a nie osobówka!
~myśliwy
Standard 2.2 i 16V 136KM 100kW
Tu troche przeciętnie powyżej 100km słychać szum powietrza i szum tylnego mostu ale jest nieżle jak na takie wymiary karoseryjne szum wiaterku słychać w okolicy tylnej klapy-szczególnie
~maciek0@wp.pl
Standard 2.5 TD 115KM 85kW
komora silnika gdyby byla bardziej wyciszona to 5 . Uszczelki po pewnym czasie sie przecieraja i w srodku hałasuje ale po zmianie spokój :)
~Marcin
Standard 2.2 i 16V 136KM 100kW
Silnika prawie nie slychac do 120km/h,szumi powietrze na kantach i lusterkach,duzo zalezy od opon,na szosowych pewnie byloby ciszej,ja mam AT-ki i jest dobrze.
~losmotylos
Standard 2.3 TD 100KM 74kW
Moglo byc lepiej ale to leciwy samochodzik i troche juz przeszedl. Trzeba przede wszysztkim przyzwyczaic sie do stukajacego kola zapasowego na tylnej klapie.
~pan CIARABACH
Standard 2.3 TD 100KM 74kW
jak na starego klekota najgorzej nie jest,trzeba co jakiś czas zawory wyregulować i mięciutko chodzi
~maciej sz
Standard 2.5 TD 115KM 85kW
z przodu po tylu latach slychac silnik w środku, z tylu na kanapie już nie, uszczelki w drzwiach dają rade :)
~frota
Standard 2.2 i 16V 136KM 100kW
to stare i dość toporne auto ktoś kto kupuje nie powinien raczej myśleć o wyciszeniu
~malakian
Standard 2.4 i 125KM 92kW
jesli nie ma zadnej wady jak np. luzny tlumik czy cos w silniku autko jest na prawde cichutkie
Opel Frontera A Standard