Lista ocen Opel Insignia I Hatchback 2.0 CDTI ecoFLEX 160KM 118kW 2009-2013 (9) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Filip
Hatchback 2.0 CDTI ecoFLEX 160KM 118kW
- śniedziejące, posrebrzane elementy plastikowe (gwarancja), - zamek bagażnika odmówił posłuszeństwa dwukrotnie (gwarancja), - uszkodzony czujnik temperatury zewnętrznej, - falujące obroty (wgranie nowego softu na gwarancji), - pęknięty element skórzany fotela,
~DJF
Hatchback 2.0 CDTI ecoFLEX 160KM 118kW
Auto słuzbowe i uzytkowane bardzo intensywnie przez nieco ponad rok: 1. nieustaniie wypadający zawias plastikowej pokrywy bagażnika 2. komputer pokladowy czesto mówi ze masz jechac na serwis zaraz po wizycie na przegladzie wlasnie - nie do usuniecia nawet po 2 resetach komputera
~KNa
Hatchback 2.0 CDTI ecoFLEX 160KM 118kW
Wymieniłem sławną uszczelkę smoka bo się jej bałem, że przez nią silnik padnie, półoś bo musiałem.. pada dwumas więc w niedalekiej przyszłości czeka dość spory wydatek. Silnik musiał być juz uszczzelniany bo lubi cieknąć.
~grendel579
Hatchback 2.0 CDTI ecoFLEX 160KM 118kW
Drobne usterki dotyczyły przede wszystkim elektryki (dwukrotnie czujnik ABS prędkości koła, czujnik zamknięcia pokrywy bagażnika, wymiana przetwornicy jednego reflektora).
~Lenk
Hatchback 2.0 CDTI ecoFLEX 160KM 118kW
miała usterki z oprogramowaniem, trzęsła się na biegu jałowym. Usterka naprawiona po 3-ciej wizycie w serwisie. Teraz jest OK
~rmanix
Hatchback 2.0 CDTI ecoFLEX 160KM 118kW
Raz musiałem podjechać na serwis aby przeprogramowali komputer bo nie działały automatyczne światła długie.
~Wysoki Bolek
Hatchback 2.0 CDTI ecoFLEX 160KM 118kW
Jak na Opla to nawet ok. Drobiazgi się sypią ale z poprzednimi Oplami to jest poprawa.
~Jan bez ziemi ,ale z Oplem
Ciągłe . Zawsze coś na początek miesiaca ;-) z nowości