Lista ocen Opel Insignia I Hatchback 2.0 CDTI ecoFLEX 160KM 118kW 2009-2013 (6) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Filip
Hatchback 2.0 CDTI ecoFLEX 160KM 118kW
I tu zdecydowanie muszę Insignii dać minus. O ile z przodu przestrzeni nie brakuje, choć na tle konkurentów rzeczywiście jest ciaśniej, o tyle z tyłu jest go bardzo mało. Mam 182 cm wzrostu i za miejscem kierowcy nie jestem w stanie przyjąć wygodnej, komfortowej pozycji, ponieważ czuję tarcie głowy o podsufitkę. Bagażnik jest duży, ale belka przebiegająca w poprzek zdecydowanie obniża jego możliwości wykorzystania.
~grendel579
Hatchback 2.0 CDTI ecoFLEX 160KM 118kW
Z przodu OK (mam 190 cm wzrostu). Dobra regulacja fotela kierowcy (trochę mniej u pasażera). Z tyłu niezbyt, nie jest to na pewno samochód do wożenia dyrektorów i prezesów.
~DJF
Hatchback 2.0 CDTI ecoFLEX 160KM 118kW
mimo sporych rozmariów przestrzenie w srodku nien jest za duzo bo kokpit jest mocno zabudowany. z tyłu w hatchbacku miejsca na głowe raczej dla ludzi do 170 cm wzrostu.
~KNa
Hatchback 2.0 CDTI ecoFLEX 160KM 118kW
Z przodu miesca bardzo dużo, jest całkiem szeroko. z tyłu na nogi przeciętnie a nad głową słabo.. osoby powyżej 180 dotykają już podsufitki.
~Wysoki Bolek
Hatchback 2.0 CDTI ecoFLEX 160KM 118kW
To właściwie auto dwuosobowe. Z przodu OK - z tyłu ciasno, nisko a nogi trzeba sobie uciąć w kolanie.
~Jan bez ziemi ,ale z Oplem
Klaustrofobia wnętrza .