Lista ocen Opel Insignia I Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW 2009-2013 (22) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Tutaj bardzo dobrze najlepiej grzejący disel jakim jezdzilem, nie miałem webasto a praktycznie chwilę po ruszeniu zima leciało już letnie powietrze.Latem też było O.K (klimatronik) tylko temperatura na wyświetlaczu jakos tak dziwnie... lepiej chłodzila na 17st niż na LOW.
~andi_40
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Klima jest cały czas w trybie auto i jedyne co ustawiam to żądana temperatura. Ostatnio chyba czujnik temperatury ma inne odczucia niż ja bo te 22 st., które są ustawione ja odbieram za jakieś 18. Ale idzie lato to mi nie przeszkadza a w sierpniu i tak zmiana auta.
~Cosmic
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
+ bardzo dobre ustawienia nawiewu we wszystkich kierunkach, ogrzewanie/klimatyzacja dwustrefowa działa bez zarzutu, + programowalne ustawienia klimatyzacji w komputerze pokładowym + rolety chowane w tylnych drzwiach za niewielką dopłatą - rewelacja 5
~Sebastian
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Ciężko jest ustawić idealną temperaturę. Czy to latem czy zimą jest podział na zimne i ciepłe powietrze. Wtedy trzeba regulować klimatyzację ręcznie, a nie automatycznie.
~Maciej
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
brak uwag, czasami blokuje się klapa otwarcia zasilania powietrza z zewnątrz ale wraca do normy po wyłączeniu silnika na 30 minut, jeżeli nie to kolejne 30 min.
~Adam
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Wszystko ok, klima dwustrefowa super, skórzane fotele mimo wentylacji latem nieprzyjemne.
~Sebastian
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Klimatyzacja działa w miarę wydajnie, ogrzewanie też daje radę więc powodów do narzekań nie ma.
~alex_kam
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Klimatyzacja automatyczna działa bardzo dobrze, nie ma zastrzeżeń. Ogrzewania jeszcze nie testowałem.
~JAREK
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
KLIMATYZACJA 2 STREFOWA BARDZO DOBRZE SIĘ SPRAWUJE,MIAŁEM OKAZJĘ WYPRÓBOWAĆ W PODRÓŻY DO CIEPŁYCH KRAJÓW.

Usterki Opel Insignia I

Opel Insignia I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Bernard65
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Wszystko w normie. Nawiewy mogłyby być nieco większe. Awaryjne maty grzewcze foteli.
Opel Insignia I Sports Tourer