Lista ocen Opel Insignia II Grand Sport (44) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~TDG
Grand Sport 2.0 CDTI 170KM 125kW
tylko po rozruchu słychać silnik potem ok, nawet przy prędkościach autostradowych rzędu 160km h można swobodnie rozmawiać, a szerokie opony nie generują szumu
~Greg
Grand Sport 1.5 Turbo 140KM 103kW
Bardzo cichutki silnik, przy większych prędkościach robi się głośno z powodu szumów, głównie podwozia. Słabo znosi niewielkie poprzeczne przeszkody
~Wedge
Grand Sport 2.0 CDTI 170KM 125kW
Przeciętnie. Powyżej 120 km/h jest już hałas, Może gdy zmienię opony na letnie wrażenia będą inne ale spodziewałem lepszego wyciszenia.
~dahar
Grand Sport 2.0 CDTI 170KM 125kW
w poprzednim samochodzie nie moglem przekraczać 120 km/h żeby rozmawiać przez tel, w insigni nawet przy 160 rozmawiać można bez podnoszenia głosu
~Robert
Grand Sport 1.5 Turbo 165KM 121kW
Ok, mam auto z zestawem wyciszającym tzn. laminowanymi bocznymi szybami. No i przy prędkości powyżej 130 km już nie jest cicho, sa odgłosy powietrza i opon.
~Maciej
Grand Sport 1.5 Ecotec Turbo 165KM 121kW
Jest super, jedynie nadkola przy większych prędkościach 150 mogły być lepiej wyciszona, ale może to kwestia opon
~Kolorowy plastuś
Grand Sport 1.5 Turbo 165KM 121kW
Moim zdaniem dosyć dobre, ale też porównywalne z konkurencją. Sama kabina jest dosyć cicha, ale opony 245 dają o sobie znać.
~Pietia
Grand Sport 2.0 Turbo 260KM 191kW
Nie odczuwam problemów z głośnością. Przy wyższych prędkościach (czyt 130 w górę) robi się lekki hałas ale to raczej wina opon.
~Tomek
Grand Sport 2.0 Turbo 260KM 191kW
Silnika prawie nie słychać ale od 150 solidnie dokuczają szumy wiatru i 20 calowe koła -nie polecam. Lepiej wziąć seryjne 18 calowe.

Usterki Opel Insignia II

Opel Insignia II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Marek
Grand Sport 1.5 Turbo 165KM 121kW
Jak wspominałem wyżej zawieszenie wydaje mało przyjemne odgłosy na nierównościach. Odgłosy silnika i opon nie stresują.
Opel Insignia II Grand Sport