Lista ocen Opel Insignia II (74) - Silnik

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~TDG
Grand Sport 2.0 CDTI 170KM 125kW
cichy jak na diesla, szczególnie po osiągnięciu właściwej temperatury i wyższych prędkościach. Nie jest to typ sportowca zachęca do statecznej jazdy. Zużycie paliwa zdecydowanie bliżej 8L niż tego co deklaruje producent
~41hz
Sports Tourer 2.0 CDTI 170KM 125kW
Ekonomiczny, póki co bezawaryjny. W trybie sport wykorzystuje całą moc i moment obrotowy. Nawet przy obciążeniu nie czuję żeby brakowało mu mocy. Jedyny minus - na zimno brzmi jak stary klekot.
~Przemysław
Sports Tourer Facelifting 2.0 Diesel 174KM 128kW
Co mogę powiedzieć, jeśli w nowym aucie już kilkakrotnie świeciła mi kontrolka silnika, a wraz z nią odłączone zostały również inne ważne układy, w tym takie które odpowiadają za bezpieczeństwo?
~Marek Słowik
Sports Tourer 2.0 CDTI 170KM 125kW
Dynamiczny, zupełnie wystarcza do komfortowego podróżowania i wyprzedzania. Na autostradach jedzie jak bajka. W mieście lubi niskie obroty. Oszczędny przy łagodnym traktowaniu.
~Robert
Grand Sport 1.5 Turbo 165KM 121kW
Bez zastrzeżeń. Silnik 165 km jest żwawy, dla mnie ok, cichy. Przyspieszenie tez ma dobre, jeżeli ktoś chce mieć osiągi sportowe niech kupi wersję 260 KM. Do żwawej jazdy jest ok.
~Marcin
Grand Sport 1.5 Ecotec Turbo 165KM 121kW
Silnik wystarczająco dobrze radzi sobie z tak dużym autem. Nie jest to demon prędkości, niemniej w zupełności wystarcza do sprawnej jazdy autostradowej.
~Tomek
Grand Sport 2.0 Turbo 260KM 191kW
Nie czuć 260 koni. Nie wiem jak oni to robią. W żadnym Oplu nie czuć mocy jaka jest na papierze. No i sporo pali. Zaleta jest to, że jest cichy.
~kspr
Sports Tourer Facelifting 2.0 Turbo 200KM 147kW
Bardzo dynamiczny, cichy silnik, jednocześnie w miarę ekonomiczny jak na 200-konny silnik, zadowalający się 8-9 litrami paliwa.
~Jedrol
Sports Tourer 1.6 Turbo 200KM 147kW
Silnik odpowiedni. Zastrzeżeń brak, oszczędny w niższym zakresie obrotów (Do 3tys obr/min) na wyższych obrotach wariat.
~Orlandoo
Grand Sport 1.5 Turbo 165KM 121kW
Silnik cichy, jak na pojemność 1.5 zrywny i jeśli się chce jechać Eco na tempomacie max 100 km/h bardzo ekonomiczny.