Lista ocen Opel Insignia II (75) - Całokształt

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Cochise
Country Tourer 2.0 CDTI 210KM 154kW
W rodzinie jest jeszcze Insignia GSi i Insignia SportsTourer 2.0D 4x4. Wszyscy niezależnie mamy podobne wrażenia. Zdecydowanie wymieniam na następną taką samą Ojciec przesiadł się z BMW X4 i twierdzi że poprzednie auto to wóz drabiniasty w porównaniu do Insignii.
~Jedrol
Sports Tourer 1.6 Turbo 200KM 147kW
Przesiadka z Astry K, subiektywnie - komfort jazdy wzrósł dwukrotnie. Narazie przejechałem 1500km, cześciowo po Niemieckich autostradach, więc za dużo nie mogę powiedzieć. Kolejną opinię wystawię za kilka tysięcy kilometrów.. przedemną jeszcze test prędkości maksymalnej :-)
~dahar
Grand Sport 2.0 CDTI 170KM 125kW
Auto dobrze rozplanowane , wszystko na swoim miejscu , przejrzyste i intuicyjne. Zadowalająca jakość materiałów , bardzo dobrze wyciszona . po przejechaniu 10 tys.km .muszę przyznać ,że to był dobry , rozsądny zakup . Brakuje zmieniarki CD i schowka na okulary
~ja476
Grand Sport 1.5 Turbo 165KM 121kW
Auto na pewno robi wrażenie w środku oraz na zewnątrz, dobrze się prowadzi i jest mega wyciszone. Niestety jestem już w trakcie wymiany przekładni kierowniczej wraz z wspomaganiem-dość głośne stuki przy skręcaniu, manewrowaniu na parkingu przy niskich prędkościach.
~Marek
Grand Sport 1.5 Turbo 165KM 121kW
Auto jest nowe. Jego wady i zalety uwidocznią się w pełni za 2-3 lata. Dla wielu nabywców będzie ono wyborem ze względu na powiew nowości, niezaprzeczalnie fajny wygląd zewnętrzny oraz wyposażenie wnętrza. Zakup będzie dokonywany oczyma, a mniej zimnym, wykalkulowanym rozsądkiem.
~41hz
Sports Tourer 2.0 CDTI 170KM 125kW
Mam full opcję w brązowej skórze. Ktokolwiek się nie przesiada z BMW czy Mercedesa jest zdziwiony wyposażeniem i komfortem:) Póki co przejechałem bezawaryjnie 60tys, Potrzebowałem długiego, płaskiego bagażnika i pod tym względem Insignia nie ma konkurencji.
~Adam
Grand Sport 1.5 Turbo 165KM 121kW
Gdy kupiłem trzy lata temu, wszyscy się oglądali za tym samochodem. Miałem kiedyś Insignie pierwszej generacji i mamy do czynienia z olbrzymim skokiem, jest duzo miejsca, dobre materiały we wnętrzu i najważniejsze- w końcu dobrze się prowadzi bo schudła!
~Ben
Sports Tourer 1.6 CDTI 136KM 100kW
Chyba najgorsze auto jakie miałem ,liczba różnych drobnych awarii oraz wymiana skrzyni biegów (automat) przy przebiegu 90000 nie do zaakceptowania.Samochod bardzo złe wyciszony,głośna praca zawieszenia.Na pewno jest to mój ostatni Opel
~Devilart
Sports Tourer 1.6 CDTI Ecotec 136KM 100kW
Awaria brak mocy, swieci się kontrolka abs i ecs. Serwis mówi ze jeżeli nie naprawia auta w 24h to dopiero auto zastępcze, auto służbowe potrzebne do pracy. Żenująca sytuacja odradzam, jeżdżę różnymi autami od 17 lat i pierwszy taz taka sytuacja, żenujące.
~Krzysztof
Grand Sport 2.0 CDTI 170KM 125kW
Auto na wygląd i komfort jazdy jest super . Usterki wytarta skórzana kierownica po 35000 nie podlegająca gwarancji , wożenie dodatkowego akumulatora w bagażniku bo po czterech dniach nieużytkowania nie odpala