Lista ocen Opel Insignia II (75) - Całokształt

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MeHow
Grand Sport 1.6 Turbo 200KM 147kW
Bardzo wygodne, duże i dynamiczne auto ze świetną trakcją. Irytujące było częste wypalanie się filtra cząstek stałych ale przeszło po 1,5 roku :-). Bardzo wygodne dla wysokich osób. Nic nie trzeszczy w środku. Idelane na długie trasy
~River
Sports Tourer 2.0 CDTI 170KM 125kW
Auto na 5= te dwa minusy za kilka niedostatków funkcjonalnych i jakościowych wnętrza. Insignia jest jednak pewnym autem dającym poczucie bezpieczeństwa zarówno w zakresie właściwości jezdnych jak i małej usterkowości.
~Agassi
Grand Sport 2.0 CDTI 170KM 125kW
Samochód w moim użytkowaniu dwa lata. Posiadam wersję Elite, bardzo dobrze wyposażoną. Auto wygodne, przestronne i ładne. Rewelacyjne światła LED. Samochód posiada dużo plusów ale są również minusy. Więcej w opisie mojej opinii.
~Radoslaw
Grand Sport 2.0 CDTI 170KM 125kW
Auto naprawde fajnę przmyslane , materiały całkiem spoko, najbardziej na plus miejsce z tyłu w porównani z poprzedniczką rewelacja silnik 170 koni daje rade spalanie u mnie mieszane 7,4 l/100 na trasie przy 140 6,4 .,
~Piotrek
Sports Tourer 2.0 CDTI 170KM 125kW
Porównuję do poprzedniego modelu. Pod każdym względem nowy model jest lepszy od poprzedniego. Nie jest natomiast lepszy od najlepszych w grupie. np. jakość zastosowanych materiałów i jakość wykończenia wnętrza.
~Mariusz
Sports Tourer 1.6 Turbo 200KM 147kW
Na razie jestem zadowolony za auta.Zobaczymy co bedzie po rocznym uzytkowaniu (troche martwi mnie ten filtr GPF i zastanawiam sie dlaczego Opel zrezynowal z tego silnika raptem rok po wprowadzeniu na rynek) .
~Łukasz
Sports Tourer 2.0 CDTI 170KM 125kW
Mógłbym mieć kolejną nową Insignię. Dla mnie rewelacyjna (stosunek jakości do ceny), byle by cen nie podnosili zbytnio, bo wtedy można już zacząć oglądać się za modelami z marek premium.
~Michał
Grand Sport 1.5 Turbo 165KM 121kW
Ogółem mogę polecić, auto służbowe wczesniej jezdzilem toyota corolla a nastepnie avensisem i opla oceniam lepiej, plusy za lepszą dynamikę, więcej miejsca w środy, ładniejszą stylistykę.
~marcjan
Grand Sport 1.5 Turbo 165KM 121kW
Bardzo ładne auto. Bieżące użytkowanie zaskakuje na plus. Insignia jest duża i komfortowa, posiada mnóstwo systemów wspomagających kierowcę. Ostatnio ktoś podszedł i mówi, że myślał, że to nowe Audi.

Usterki Opel Insignia II

Opel Insignia II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Pietia
Grand Sport 2.0 Turbo 260KM 191kW
Auto naprawdę duże, z dość dobrym silnikiem, świetną trakcją, światła genialne. Automat mi osobiście nie podszedł a widoczność to jest największa bolączka tego samochodu.