Lista ocen Opel Insignia II (75) - Całokształt

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robert
Grand Sport 1.5 Turbo 165KM 121kW
Ogólnie wrażenia pozytywne lecz są pewne drobne uwagi dość irytujące na etapie umówienia z ASO o których napiszę poniżej . Natomiast jak narazie samochód ma więcej zalet niż wad.
~PiDżej
Grand Sport 2.0 CDTI 210KM 154kW
Wygodne, przestronne,dynamiczne i dobrze wyposażone auto. Nieźle się prowadzi. Piękne kształty i linia nadwozia, super prezencja. Jednak......
~Darek
Grand Sport 2.0 CDTI 170KM 125kW
wglądowo bardzo ładne auto, jednak widać sporą oszczędność producenta w materiałach i rozwiązaniach, przez co jakość i trwałość zeszła na niski poziom
~Koenigsegg
Grand Sport 1.5 Ecotec Turbo 165KM 121kW
Auto mam 2 lata; kupiony jako nowy z salonu. Obecnie przejechane blisko 100 tys. km więc uważam, że po tym czasie moja opinia będzie obiektywna.
~Maciej
Grand Sport 1.5 Ecotec Turbo 165KM 121kW
Super fura. Potężne, mega komfortowe i luksusowe auto. Wyposażenie rewalacyjne. Super fotele AGR i światła matrix. Wyświetlacz HUD. Brawo Opel!!
~Lunczit
Sports Tourer Facelifting 2.0 Diesel 174KM 128kW
Według mnie samochód w swojej klasie bezkonkurencyjny, bardzo wygodny duży samochód. Polecam reflektory intelilux.
~Chemik
Grand Sport 2.0 CDTI 170KM 125kW
Podróże głównie służbowe. Ogólna ocena: dobry biegacz! Inne w tej klasie zdają się lepiej wyciszone. Grupa VW spalanie niższe
~J
Grand Sport 1.5 Turbo 165KM 121kW
Dobre na trase, w mieście pali jak smok, bardzo wolna skrzynia automatyczna A6, brakuje elektrycznego bagażnika
~Rysiek
Grand Sport 2.0 CDTI 170KM 125kW
auto wygodne na długie trasy ,usterek na razie brak,szkoda że brak możliwości zamówienia automatu klapy bagażnika, po za tym ok ,

Usterki Opel Insignia II

Opel Insignia II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Jedrol
Sports Tourer 1.6 Turbo 200KM 147kW
Jak pisałem wcześniej tak zrobiłem, parę tysiecy więcej na liczniku i mogę wystawić kolejną opinię.