Lista ocen Opel Insignia II (75) - Całokształt

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~foreks
Sports Tourer 1.6 CDTI 136KM 100kW
Najlesze D dziś za te pieniądze. Duże, ładne, tanie, wyposażone nawet w wersji bazowej, prowadzi się świetnie, zawieszenie wzorowe. Prywatnie nie wiem, czy kupiłbym, ale na służbowe nie ma lepszego dziś. W środku dobre wykonanie - bazowa konkurencja oferuje zdecydowanie bardziej siarczyste wnętrze i plastik. Update po 60k km: dalej super auto. Z wad? Inne egzemplarze w firmie zaczynają się lekko psuć, boczek od łokcia wgnieciony i na stałe.
~Kolorowy plastuś
Grand Sport 1.5 Turbo 165KM 121kW
Pomimo kilku drobnych niedociągnięć, ogólna ocena jak najbardziej pozytywna - samochodem jestem zachwycony. Dodam, że do porównania dosyć często mam okazję jeździć VW Passatem oraz Fordem Mondeo w najnowszych odsłonach. Dla mnie oba samochody nie umywają się do Insigni pod każdym względem. Samochód zwraca uwagę na drodze i oglądają się za nią właściciele znacznie droższych aut - a to potwierdza że również stylistycznie jest on udany.
~TDG
Grand Sport 2.0 CDTI 170KM 125kW
wersja ELITE, auto ma bardzo ładną linię z każdej strony, świetne światła matrycowe led, super system foteli AGP i sprężyste zawieszenie nawet bez dodatkowych trybów regulacji wprost idealne auto na trasę, nieco gorsze ze względu na gabaryty czy marny pilot parkowania do miasta. Mimo, że mam ją od niedawna nadal uważam że w grupie aut do 130tys PLN z większym silnikiem diesla i automatem jest to najlepszy obecnie wybór
~Krzysztof
Grand Sport 1.5 Turbo 140KM 103kW
Po roku użytkowania mogę stwierdzić, że auto nie zachwyciło i drugi raz nie zdecydowałbym się na jego zakup. Co prawda ani razu nie zdażyło się, żeby jakaś awaria unieruchomiła go na dobre, ale drobnych usterek jest całe mnóstwo. Wizualnie- jak najbardziej ok, użytkowo już nie tak pięknie. Fotele twarde, po dłuższych trasach czuć dyskomfort. No i jest to tankowiec, jeżeli chodzi o zawracanie.
~Greg
Grand Sport 1.5 Turbo 140KM 103kW
Auto użytkuję 2 miesiąc i mam mieszane uczucia. Jest obszerny, ma dynamiczną sylwetkę i nieźle się prowadzi. Z drugiej strony widać a raczej słychać niedociągnięcia w wykończeniu i jakości użytych materiałów. Silnik spełnia swoją rolę, pozwala się sprawnie przemieszczać i jest oszczędny, bo spala średnio około 7 l benzyny ale wg mnie przydałoby się więcej koni, najlepiej z większej pojemności
~Wedge
Grand Sport 2.0 CDTI 170KM 125kW
Standard w swojej klasie. Auto kupiłem z powodu długich tras (diesel, automat, wygoda). I wszystko to otrzymałem. Od ponad 20 lat jeżdżę samochodami tej klasy (segment D) i poznałem w praktyce wiele marek i modeli. Insignia jest w górnej strefie jakości. Podoba mi się wygląd i wielkość samochodu. Rozczarowała mnie automatyczna skrzynia biegów i wysokie spalanie. W sumie jednak mam pozytywną opinię.
~LuckyLuke
Grand Sport 1.5 Ecotec Turbo 165KM 121kW
Samochód z wypożyczalni. Zrobione niecałe tysiąc kilometrów, w różnych warunkach. Auto bardzo duże. Gabaryty przeszkadzają w komfortowym użytkowaniu w mieście, a nawet na węższych jednopasmówkach. Ogromna ilość miejsca, ale nieodparte wrażenie budżetowości tej limuzyny. Silnik wystarczający, ale nic ponadto. Dramatyczne światła przednie, nawet przy maksymalnym ich podniesieniu.
~M
Grand Sport 2.0 Turbo 260KM 191kW
Samochód naprawdę świetny, wcześniej jeździłem Mazdą 6 GH, tu jest o niebo lepiej. Słaba widoczność do tyłu to fakt ale to wynik linii nadwozia. Poza tym póki co same plusy poza spalaniem, choć przy 260 KM z benzynowego silnika z automatem i napędem na cztery koła, 10,5-11L/km to uczciwe spalanie.
~Rambo
Grand Sport 1.5 Turbo 165KM 121kW
Samochód ogólnie robi bardzo dobre wrażenie. Mam wersje Elite bardzo dobrze wyposażoną. Samochód jest bardzo obszerny w środku a z zewnątrz posiadający dynamiczna stylistykę. Polecam światła IntelliLux, które spowodowały, że zacząłem lubić jazdę nocą. Poza tym ma też kilka wad o których napiszę poniżej.
Dziennik kosztów dla Opel Insignia II
~MichuB
Grand Sport 1.6 CDTI 136KM 100kW
Najprzyjemniejszy samochód jakim miałem okazję jeździć jako kierowca. Limuzyna pełną gębą. Jest bardzo długi, pasażerowie mają pełno miejsca na nogi i dla siebie. Bagażnik niby tylko 500l, ale na oko nie idzie odróżnić co ma większy kufer Insignia, Mondeo czy Passat