Oceny Opel Insignia II Sports Tourer 2.0 CDTI 170KM 125kW 2017-2020

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Opel Insignia II Sports Tourer 2.0 CDTI 170KM 125kW 2017-2020

~Marek Słowik
Sports Tourer 2.0 CDTI 170KM 125kW
Długo się zastanawiałem na zakupem rodzinnego kombi. Miałem swoje wymagania (automat w dieslu) i określoną kwotę, którą chciałem przeznaczyć na auto (150 000zł). Rozważałem passata, mazdę 6 oraz superba III. Po pokonaniu 4000km jest zadowolony z auta, fotele super wygodne a wyświetlacz HUD bardzo mi ułatwia podróżowanie. Ostateczna decyzje została podjęta po przeanalizowaniu kosztu zakupu. Opel zaproponował najwięcej za tę kwotę. Mam...
~41hz
Sports Tourer 2.0 CDTI 170KM 125kW
Mam full opcję w brązowej skórze. Ktokolwiek się nie przesiada z BMW czy Mercedesa jest zdziwiony wyposażeniem i komfortem:) Póki co przejechałem bezawaryjnie 60tys, Potrzebowałem długiego, płaskiego bagażnika i pod tym względem Insignia nie ma konkurencji.
~River
Sports Tourer 2.0 CDTI 170KM 125kW
Auto na 5= te dwa minusy za kilka niedostatków funkcjonalnych i jakościowych wnętrza. Insignia jest jednak pewnym autem dającym poczucie bezpieczeństwa zarówno w zakresie właściwości jezdnych jak i małej usterkowości.
~Piotrek
Sports Tourer 2.0 CDTI 170KM 125kW
Porównuję do poprzedniego modelu. Pod każdym względem nowy model jest lepszy od poprzedniego. Nie jest natomiast lepszy od najlepszych w grupie. np. jakość zastosowanych materiałów i jakość wykończenia wnętrza.
~Łukasz
Sports Tourer 2.0 CDTI 170KM 125kW
Mógłbym mieć kolejną nową Insignię. Dla mnie rewelacyjna (stosunek jakości do ceny), byle by cen nie podnosili zbytnio, bo wtedy można już zacząć oglądać się za modelami z marek premium.
~Marcin
Sports Tourer 2.0 CDTI 170KM 125kW
wyje jak potępieniec - dźwięki z tylnych kół to masakra zwłaszcza kiedy jadę bez rolety (np wiozę rowery w środku). kupując nowe opony patrzyłem specjalnie na ich głośność ale i tak dłuższe trasy w słuchawkach ANC (Wyciszenie)

Usterki Opel Insignia II

Opel Insignia II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Piotr
Sports Tourer 2.0 CDTI 170KM 125kW
Mocny silnik, w zupełności wystarczy na komfortową jazdę. (Silnik)
~Robert
~R
Sports Tourer 2.0 CDTI 170KM 125kW
Elastyczny ale jak narazie za dużo pali średnio 7.8l / 100km (Silnik)
Opel Insignia II Sports Tourer