Lista ocen Opel Kadett E Hatchback 1.3 i 60KM 44kW 1985-1989 (37) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mr
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Padło podświetlanie wskaźnika temperatury i konsoli środkowej, zasłonka przeciwsłoneczna kierowcy opada podczas jazdy, zacina się zamek bagażnika, oprcie fotela pasażera opada stopniowo podczas jazdy gdy fotel jest nieużywany, wycieraczki czasami na moment potrafią się zaciąć, wycieraczka tylnej szyby nie działa, 2xspalonażarówka przednia, 3xspalona żarówka z tyłu.
~wizard
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
dość często zdarzało się, że nie chciał zimą odpalić (a już na pewno nie na benzynie - tylko gaz!). kwestia regulacji zapłonu. denerwujące jest psujące się automatyczne ssanie. wysiada czujnik świateł cofania (przepala się często).
~jacknn
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Mój pojazd ma już 19 lat, ale trzyma się znakomicie, nic się nie psuje. Mam go od lutego 2004, wczesniej jeździł w niemczech, uzywany przez kobietę i pewnie dlatego nie jest wyeksploatowany i świetnie mi służy
~Tanatos
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Nie ma sie co przyczepiac. 20 lat na drodze co jakis czas chociarz dla przyzwoitosci musi cos wyskoczyc. Sa to zazwycznaj awarje z ktorymi samemu mozna sobie poradzic.
~pentla
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
bardzo dużo właśnie drobiazgów,przeważnie elektryka,szczotki to na alternatorze a ostatnio na rozruszniku,modół,styki przy instalacji gazowej
~bruno31
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
skrzypi trzeszczy deska peka od slonca prowadnice szyb zamki drzwi rdza rdza rdza rdza nadkola tylne podloga( sprawdz dobrze zanim kupisz!!!!!)
~tomaszszach
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Dużo tego: wyłącznik światła stopu pod pedałem, klamki, wypadł mi kierunkowskaz w trasie trzymając się na kablach.
~nomad
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Samochód cierpi na różne dolegliwości, lecz usterki, które by go unieruchomiły zdażają się baaaaaaardzo rzadko.
~gobo007@kki.net.pl
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Totalnie niezawodny i bezawaryjny. Robie trasy po 1000-2000km i nawet zarowka sie nie przepalila. Przejechalem nim juz ok 130tys.km
Dziennik kosztów dla Opel Kadett E Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
9,1
~jacek
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Rewelacja, jak na auto co ma 20 lat z drobiazgów nic mi się nie zepsuło, dosłownie nic
Opel Kadett E Hatchback