Lista ocen Opel Kadett E Hatchback 1.3 i 60KM 44kW 1985-1989 (32) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tanatos
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Kaddet ma dla mnie tak naprawde jedna powaza wade. Potrafi on niestety zezrec calkiem pokazna licze modolow zaplonowych. Ja sie nigdzie nie ruszam nie majac paenosci ze mam jakis w zapasie. Bo jak to ktos kiedys napisal "nie znacie dnia ani godziny". Az dziw mnie bierze ze nikt wczesniej o tym nie wspomnial. Pozatym nic mi sie nie przytrafilo
~pentla
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
zawiódł dwa razy i to raz przy wyjezdzie na urlop,my zapakowani aten gaśnie 2 km od domu,okazał się modół ,2 raz kolejne wakacje tym razem powrót 900 km do domu,auto staje,po 3 dniach powrotu 3 elektryków i pare stówek w plecy,dojechaliśmy,okazało się brak ładowania,ogólnie długa historia
~kufand
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Przejechałem 60 000 Km poza standardowymi wymianami klocków hamulcowych i oleju jedna usterka spalił mi się alternator ale i tak jeździłem do wymiany a raz zatankowałem wode w paliwie nie obyło się bez płukania zbiornika ale miałem 3litry wody o dziwo silnik pracował tyko strzelał i nie miał mocy .
~gobo007@kki.net.pl
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Raz pekl pasek rozrzadu (300km po wymianie- wada mateialu). Rozrzad na szczescie bezkolizyjny - zalozylem nowy pasek i dalej w droge:) Padla raz uszczelka pod glowica, ale przy rozbieraniu okazalo sie,ze jest ona jeszcze oryginalna GM, wiec miala prawo juz sie zestarzec.
~jacknn
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Powtórzę się: Mój pojazd ma już 19 lat, ale trzyma się znakomicie, nic się nie psuje. Mam go od lutego 2004, wczesniej jeździł w niemczech, uzywany przez kobietę i pewnie dlatego nie jest wyeksploatowany i świetnie mi służy
~tomaszszach
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Zapłon źle ustawia się: jak na gazie ok to na benzynie kiepsko i na odwrót. Wszechobecna rdza - najgorzej to przegnite łączenia wahacza (spawanie wstawek). Silnik prosty w budowie mało części co by się psuły.
~skan76@poczta.onet.pl
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Wałek rozrządu - krzywka robi się kanciasta i klekocze, ale nie grozi to uszkodzeniem silnika. Naprawiłem ręcznie szlifując pilnikiem - poważnie - oczywiście po wyjęciu wałka.
~maciek519
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
awaria modułu musiałem wstawic z modelu 1.6 ale za toteraz silnik nie równo pracuje i świece są zalewane paliwem ponieważ za dużą dostaje dawkę
~jacek
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Żadnych poważnych napraw, jedyne co robiłem to zmiana oleju, paska rozrządu, klocków hamulcowych i amorków ale wiadomo to nie są awarie a czysta eksploatacja.
Dziennik kosztów dla Opel Kadett E Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
9,1
~Daro
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Świeca się rozpadła i wpadła do komory spalania, ale Kadett się nie przejął - głośno strzelił z tłumika i jeździ po dziś dzień.
Opel Kadett E Hatchback