Lista ocen Opel Kadett E Hatchback 1.3 i 60KM 44kW 1985-1989 (30) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jacek
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Cena jaką trzeba dać za takie auto to ok. 1500-2000zł. Jeżeli trafcie na tak mało zuzyte auto jak ja, taki mały przebieg jak u mnie to najprawdopodobniej do 40-ki spokojnie dociągnie. Na wyrażenie stosunku jakość/cena brakuje mi skali, po prostu najwyższa ocena.
~pentla
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
za tą kasę można pojezdzić,ale na długą trasę odradzam,albo ja mam pecha,na dwa wyjazdy dwie wtopy,bardzo denerwujące,nie chodzi o pieniądze bo te były,ale znajdzcie mi w bieszczadach na serpentynach elektryka,pozdrawiam
~lestat
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Jak jeszcze takie coś jest w sprzedaży (hiehie) to penie kosztuje z 3000-5000. plus 1400 na instalację gazową i 1000 na wymianę progów(bo trochę jednak te opelki zrzera :) ) ale jak się trafi to nie ma tych wydatków
~Tanatos
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Cena tego auta rowna sie prawie z miesiecznym kieszonkowym nieco zamiązniejszej rodzinie. Wole mojego leciwego kaddetka niz np 10 letniego uniacza bo lepszy pod kazdym wzgledem.
~jacknn
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Jak za kasę jaką mnie kosztował to nie mam co narzekać. Napewno żadna nówka tak doskonale by mi nie słóżyła, pozatym nie śmierdzę groszem dlatego będę go chwalił pod niebiosa
~tomaszeq81@o2.pl
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Za te pieniądze nic lepszego. Dostaniesz miły dla oka (łezka) samochodzik ( nie to co kanty golfa 2). Przestronny, ekonomiczny, i co najważniejsze swój własny ;)
~Daniel, Jastrzębie
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
hmmm jakosc / cena. Ja mam to auto od 10 lat, ale gdybym mial kupic jakies nieznane mi auto teraz, ktore ma tyle lat... no coz, trzeba szukac, a kazdy znajdzie cos dla siebie :)
~wizard
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
mógłby być nieco tańszy - egzemplarze okazowe są wciąż droższe od np. mercedesa beczki niewiele starszego. ale na pewno ten zakup się opłaci.
~skan76@poczta.onet.pl
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Mając powiedzmy 2 i pół tysiąca i porównując kadetta z autem w podobnej cenie , np golfem jedynką wyciosanym z klocka - jest to bardzo dobra oferta.
~kufand
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Za tą cene to naprawde dobre auto , nie stwarza problemów dobrze się jeździ zużycie jest do przyjecia oby tylko tak dalej .
Opel Kadett E Hatchback