Lista ocen Opel Kadett E Hatchback 1.3 i 60KM 44kW 1985-1989 (30) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jacek
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
do wentylacji mam troszkę zastrzeżeń, gdyż szyby w czasie deszczu niestety rosieją, odnośnie ogrzewania nie mam zastrzeżeń. Auto szybko nagrzewa się i w środku robi się cieplutko naprawdę po niedługim czasie.
~Tanatos
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Rocznik mowi sam za siebie czyli nawiew. Spisuje sie on jednak b.dobrze. W zimie szybko robi sie cieplutko a latem jak to latem czasami zamiast chłodzic tez grzeje.
~wizard
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
latem nie wiem (mam go pół roku), zimą ideał - kilkanaście sekund i już zaczyna grzać. przytulnie robi się po kilometrze. dobry pomysł z oplowskim zawsze zimnym nawiewem.
~Daro
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Standardowy feler w Kadecie, nawiew środkowy daje powietrze zimne, a boczne ciepłe (wystarczy zapchać środkowy nawiew i jest git :D).
~pentla
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
zimą bardzo dobre,zanim odśnieżę to zdąży się nagrzać,latem dość zimne powietrze przez wentylatory,zawsze okno można otworzyć:)
~piotrek
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
w zimie nagrzewa sie szybko, po 5 minutach jest juz cieplo, w lecie tez jest spoko bo mam szyberdach, ale czasami nawet to nie pomaga
~Daniel, Jastrzębie
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
szybko sie nagrzewa zima, tzn juz jest w nim dosc cieplo z racji te go ze stoi w garazu, wiec to moze subiektywna ocena
~kamijah
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
dluzej sie nagrzewa w zimie, ale przy max ogrzewaniu jest b.cieplutko; troche glosna praca wentylatora na najwyzszym stopniu
~gobo007@kki.net.pl
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Dosc dlugo sie nagrzewa, wentylator troszke glosny na najwiekszym biegu, przy ogrzewaniu na maksa mozna sie ugotowac w autku:)
~tomaszeq81@o2.pl
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
W zimie można się ugotować, chociaż ze środkowego nawiewu nie poleci ciepłe powietrze.
Opel Kadett E Hatchback