Lista ocen Opel Omega A Kombi (73)

~Krisker
Kombi 2.4 i 125KM 92kW
Świetne auto do wożenia sporych ładunków (płaska podłoga bagażnika nawet po złożeniu siedzeń!), a także dobry krążownik szos :) Po mieście też znośnie - wpomaganie i dość mały promień skrętu nie utrudniają parkowania, w przeciwieństwie do wymiarów ;) Wygodnie, pewnie i przyjemnie. Za tą cenę nie ma na rynku nic młodszego, lepiej wyposażonego i większego niż Omega.
~caller
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Auto wiadomo ma już trochę lat, ale jego opływowe kształty mogą się podobać. Jest wielkie i wygodne. Dojechalem nim z Polski do Chorwacji i z powrotem bez najmniejszego problemu, przejechałem 1000km jednego dnia na urlop bez problemów i zmęczenia. Na autostadach trzeba się pilnować bo auto niewiadomo kiedy jedzie 150 -160km/h bez najmnieszych problemów. Ogólnie auto jest dla mnie super. j
~Robert Mól
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
JAK NA MOJE POTRZEBY I MOŻLIWOŚCI JEST TO AUTKO IDEALNE, OGROMNE PAKOWNE I NIEDROGIE W UTRZYMANIU ( PRZYKŁAD NAPRAWY ROBIĘ SAM, A UBEZPIECZENIE NA ROK PRZY ZNIŻKACH OC WRAZ Z NW TO JEST 490 ZŁ ) NIC INNEGO NIE CHCĘ JEDYNY MINUS KOROZJA TRZEBA UWAŻAĆ JAK CHOLERA I OD RAZU WSZYSTKO ROBIĆ BO SIĘ ZEMŚCI.
~JK
Kombi 3.0 24V 200KM 147kW
Udany zakup. Wszystkie podzespoły pracują jak należy. Nie widać śladów korozji (nawet w typowych dla omegi miejscach). Trochę obawiałem się pod tym względem zimy (sól) ale jestem mile zaskoczony. Zapowiada się, że spokojnie można nim jeszcze kilka lat pojeździć. Istotny jest autentyczny, niewielki przebieg samochodu co przy dobrej eksploatacji dobrze wróży na przyszlość.
~Sasha 3.0 24V
Kombi 3.0 24V 200KM 147kW
Za tą kasę brak konkurencji-myślałem tez o innych autach. Dużo miejsca, niezły komfort, bardzo dobre osiągi brak awarii, tylko troszkę pali.
~TomasQ
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Wentylacja i ogrzewanie. Hmm... ogrzewanie to dużo powiedziane. Po kilkunastu kilometrach czuć to ogrzewanie. niby jest ale słabe. (Wentylacja i ogrzewanie)
3,5
~Przemek
Kombi 2.0 122KM 90kW
jestem bardzo zadowolony, duży, wygodny, w miare szybki, napęd na tył-super, w środku bardzo dużo miejsca
~użytkownik 5
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Za pieniadze, które zapłaciłem za 6 letnie auto - to chyba trudno by kupić coś lepszego. Pakowne objętościowo i kilogramowo. Jeździ się tym doskonale, dobrze się trzyma drogi. Przy pierwszych kilometrach po zakupie można stracić poczucie prędkości. Przez 5 lat jazdy - kompletnie nic nie musiałem robić (poza sprawami związamymi z eksploatacją). Nie ma znaczenia czy zapalam go rano po 20 st. mrozie czy na gorąco - przebieg 185000 km, oczywiście...
~Jacek 2y22k@poczta.wp.pl
Kombi 2.0 100KM 74kW
doskonałe wielkie auto takie jakie chciałem, półtora metra blachy przed moim nosem i jescze więcej za mną, wygoda, wygoda i jescze raz wygoda

Usterki Opel Omega A

Opel Omega A – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~MOTO - MECHU
Kombi 2.6 i 150KM 110kW
DOSKONAŁE OBROTY, WKRĘCA SIĘ POZYTYWNIE, NA GAZIE TRZEBA UWAŻAĆ NA TZW. STRZELANIE W GARDZIEL, JAK NIE MA UPUSTÓW TO ROZWALA GUMOWE WĘŻE ZA FILTREM POWIETRZA. (Silnik)
Opel Omega A Kombi