Lista ocen Opel Omega A Kombi (73)

~p_reyo@poczta.onet.pl
Kombi 2.0 100KM 74kW
Ałto jest klasą samo w sobie. Combi nadaje się zarówno jako limuzyna jak i ciężarówka ze względu na ogromną przestrzeń bagarzową. Jeśli ktoś zamierza urzywać auta jako samochodu rodzinnego a równocześniepragnie od czasu do czasu przewieźć np. krowę :) POLECAM. Inne combi po prosty przy nim odpadają.
3,5
~fotozen
Kombi 3.0 156KM 115kW
Samochod dosc awaryjny - czesto cos go boli. Jedno sie zrobi to drugie wychodzi. Wersje V6 - drogie czesci. Poza tym ogromna przyjemnosc z jazdy. Wygoda, komfort, bezpieczenstwo. Swietna elastycznosc, przyspieszanie od 100km/h w gore (mowa oczywiscie o MV6). Spalanie ok. Jak na ta mase i pojemnosc i automat 16 l Pb w miescie i 8-11 w trasie to gitara.
~fuhleo@poczta.onet.pl
Kombi 3.0 156KM 115kW
Jak się nie podoba komuś to niech nie kupuje. Każdy jeździ tym czym lubi i na co go stać.
~r27
Kombi 2.3 TD Intercooler 100KM 74kW
moim zdaniem to jest całkiem dobry samochód za bardzo małe pieniadze - trzeba uwazac tylko na poprzednich włascicieli zadbany bedzie slużył OK.
3,8
~wieslawrz
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Ten samochód przewyższył moje poczatkowe oczekiwania. Jak na samochód który miał już 13 lat spisywał sie ponadprzecietnie. Doskonały komfort w czasie jazdy, nie czuje się predkości, bardzo dużo miejsca w samochodzie (półciężarówka) :) Główne minusy: Korozja: progi, nadkola itp. i spalanie prawie 13 litrów gazu po mieście.
~pablo
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Omege kombi uzytkujemy od roku i jestesmy z niej bardzo zadowoleni,komfort jest zajebisty,ta przestronnosc,wyglad to naprawde klasa wyzsza,co prawda chcialbym silnik 2.6 ale ten co mamy w zupelnosci nam wystarcza,jako wade moge zaliczyc slaba odpornosc na rdze,ale poza tym samochod jest super,polecam wszystkim to auto.
~Adam
Kombi 2.0 100KM 74kW
Gaz i benzyna prawidłowo z +, moc trochę mała ale nie jeżdżę na zawody, wystarczy, do ruszenia ze świateł. (Silnik)
3,5
~piechus
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Silnik od Rekorda po wielu reanimacjach chodzi jak diesel ale co chcieli byśmy przzy takim przebiegu ??? (Silnik)
~rafał
Kombi 2.0 i 99KM 73kW
Gdzyby nie rdza było by 6
Dziennik kosztów dla Opel Omega A Kombi
10,8
3,8
~snoopi:->
Kombi 2.0 122KM 90kW
niezla fura tyle ze malo dynamiczny silnik (w porownaniu np z roverowskim montowanym w polonezach) (Stosunek jakość/cena)
Opel Omega A Kombi