Lista ocen Opel Omega A Kombi (73)

~babiuk@boo.pl
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Mój opel ma 200tys przebiegu kupiłem go od właściciela który o niego nie dbał (luźne paski, braki oleju, świece, przewody wysokiego napięcia) za śmieszne pieniądze - ale warto było. Trochę się zaopiekować a OPEL na pewno się odwdzięczy.
~Robert Sieczko Opel omega Diamont Carawan mniumek@o2.pl
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Duże i komfortowe auto-kombi za nie duże pieniądze polecam
~Wojtek
Kombi 2.3 TD Intercooler 100KM 74kW
Jak na auto tej klasy to : Wygodne, ekonomiczne i jak na taką "krówkę" to rewelacja.
~studzik@vp.pl
Kombi 2.6 i 150KM 110kW
na benzynie OK! Ale na gazie katastrofa, kicha, pierdzi i wybucha! Lepiej zinwestować w lepszą instalacje taką z wtryskiem a dla oszczędnych lub próbujących oszczedzić na instalacji w tym silniku polecam rower!! (Silnik)
~mikoma@wp.pl
Kombi 3.0 156KM 115kW
Jak Omega kombi to tylko z tym silnikiem - jest rewelacyjna
4,1
~danieldebowy@poczta.onet.pl
Kombi 1.8 88KM 65kW
nie jest źle, szczególnie jeśli chodzi o komfort jazdy, kulturę pracy silnika, skrzyni biegów. tu jestem na tak! ale pozostałe, tzn. awaryjność, dostepność w czasie awarii itp - a w szczególności słaba jakość karoserii w porównaniu do np. Audi czy VW, którymi wcześniej jeździłem - zdecydowanie na nie !!! no ale cóż - jak sie nie ma co się lubi, to się lubi co się ma !!! - czyż nie ??!!
~TOMASZ
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
silnik pracuje troche ospale ale to jest kombi także ma co targać, bardzo cicha praca (Silnik)
~pav_41@poczta.onet.pl
Kombi 2.0 122KM 90kW
kupiłem swoją półciężarówkę jak miała dwa lata u niemca z mieszanymi uczuciami,wszyscy znajomi eeeeeeeee opel?!!!!, ale po 10_u latach eksoloatacji uważam ze nie ma lepszego auta mało tego przywiozłem drugą taką samą po małym unfalu ALE 90000 PRZEBIEGU na częsci za 500 euro,teraz mam dożywocie z moj a omegą czego nie żałuję. chciałem jeszcz powiedzieć miłośnikom tego samochodu,że w usa auto to wystękuje pod nazwąCADILLAC CATERA
3,6
~klient6075@klc.vectranet.pl
Kombi 2.6 i 150KM 110kW
Samochód duży,wygodny,dobry silnik,niezły komfort ma tylko jedną wadę-ceny części zamiennych do tego akurat modelu są z kosmosu i raczej o nie ciężko ze względu na małą popularność tego modelu w Polsce
~combo@o2.pl
Kombi 2.0 100KM 74kW
Ja jestem bardzo zadowolony z tego samochodu i dlatego go polecam. Duży, ładny, wygodny i nie rzucajšcy sie w oczy (dla mnie zaleta).
Opel Omega A Kombi