Lista ocen Opel Omega B Kombi (209) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 187 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~robertfrankowski@vp.pl
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
Auto ma 10 lat i cierpi na dolegliwości wieku dojrzałego.Trochę \"skrzypi\".Poprawiałem mocowanie tapicerki drzwi, bo fabryczne mocowania odkleiły się. Choć wymieniłem pompę ABS-u latem jak stoję w korkach zapalają się kontrolki TC i ABS-u.(jest to irytujące).
~przemo
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Tak jak wspomniałem, amortyzatory sprężyny do wymiany mam. Ale auto ma przebieg ok 190 tyś km, i jest to orginalny przebieg! Wymieniłem tuleje wachaczy przednich, klocki tylnie, musze wyregulować gaz bo coś muła załapał ostatnio. Zalecam wymiane tulei na orginały GM.
~Snap
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Omcia jeszcze nie zastrajkowała, wszystko wymieniane na czas, utrzymane w dobrym stanie i na dobrych częściach. Wychodzę z założenia ze jak dbasz tak masz. Wymiana czujnika położenia wałków rozrządu 300zł. No i małe ogniska korozji
~Cezar2906@interia.pl
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
Jeszcze ani razu mnie nie zawiodła na trasie . Pomimo wieku auto nie bite nie kombinowane z polskiego salonu od 1 właściciela serwisowane w oplu , wszystko orginał wiec żadnych niespodzianek warto było dać prawie 15 tys.za ten spokój .
~Frag!
Kombi 2.2 DTI ECOTEC 120KM 88kW
Niektore plastiki denerwuja, potrafia sie dziwnie poruszac, czasami zaskrzypiec. Poza tym popsul sie zatrzask kanapy tylniej z jednej strony. Przepalila sie lampka nad drzwiami pasarzera (tyl), a takze dioda w desce rozdzielczej. Ogolnie - pierdolki:)
~Grzegorz
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
Samochód jest nowy(roczny). W tym czasie przepaliło się podświetlenie klawisza świateł awaryjnych i raz ugrzęzła płyta w odtwarzaczu CD. Jednak radio i kasety działały normalnie.Naprawa sprzętu trwała 6 dni, co jest dosyć dobrym wynikiem.
~zip@2a.pl
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Na wybojach w Warszawie trochę się rozklekotał. Ale poza tym raczej OK - trochę mocniej trzeba przyciskać jeden przycisk sterowania szybami. Czasem się rozprogramowuje szyberdach (wersja z pokrętłem). Jak jest zimno to skrzypi zawieszenie.
~Michał
Kombi 3.2 V6 ECOTEC 218KM 160kW
Bardzo męcząca sprawa. Naprawisz jedną pierdołę, to za chwilę psuje się następna. Na szczęście są to usterki, które można usunąć za kilka, czy kilkadziesiąt złotych, albo własnoręcznie za pokocą młotka i śrubokrętu.
~Miś
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
coz na 15 lat i hmn... licznk pokazuje 230 tys wg. mnie samochod ma 350 tys, jest dobrze, aczkolwiek psuja sie duperele, ktore denerwuja- sprsykiwacz, klamka, wlacznik swiatel przeciw mglowych, drobne wycieki oleju

Usterki Opel Omega B

Opel Omega B – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Pink
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Samochód ma już swoje lata (niedługo skończy 11), więc niby nie jest to dziwne, że pierdoły nawalają, ale fakt faktem, że trochę tego jest. Na szczęście części nie są drogie, a dostępność do zamienników spora.
Opel Omega B Kombi