Lista ocen Opel Vivaro A Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW 2001-2006 (13) - Bezawaryjność (drobiazgi)

~Eugeniusz Lipiecki
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
Zauważyłem i usunąłem: 1/ Klapka od bezpieczników - powypadały zawiasy, więc przykręciłem ją blachowkrętami. 2/ Wypadający z gałki zmiany biegów element z układem obrazującym biegi - przykleiłem klejem, który umożliwia demontaż. 3/ Wypadający chwyt klapy drzwi tylnych - po podgrzaniu zatrzasków i odchyleniu na zewnątrz założyłem i jest ok.
~Suchodolski
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
Jak narazie naprawa przedniego zawieszenia . Samochód wszedł mi w tryb awaryjny okazało się że przy przeglądzie nie została skasowana inspekcja niestety trzeba było ponownie wymienić olej oraz filtr oleju by odblokować auto.
~Tomi
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
Jesli sa problemy to tylko z elektroniką. Kilka razy bylo nadplanowo w serwisie ale zawsze byl to problem elektroniki. Widac ze to francuz:) dobrze ze ma przynajmniej 2 lata gwarancji.
~Demboll
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
Sterowanie radia w kierownicy padło. Padło też sterowanie ustawieniami nawiewu(nogi,szyba itp). Przełącznik świateł też do wymiany
~driver
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
żarówka w podświetleniu deski rozdzielczej, przełącznik kierunków, zaśniedziały kabel od akumulatora, gumy w zawieszeniu
~Rafał
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
Ostatnio zauważyłem że skrzynia biegów jest mokra od oleju, mechanik zdiagnozował to jako zimering wybieraka zmiany biegów.
~Adam 10
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
Troche denerwuje mnie nakładka na deske rozdzielczą która zaczęła trochę chałasować ale wymienie zapinke i będzie ok
~Paraelement.pl
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
nie domykające się od nowości drzwi przesuwne, odpadająca klapaka wlewu paliwa.
~lmanski@vp.pl
zawieszenie za twarde stanowczo po 100000 tys stuki w zawieszeniu
Dziennik kosztów dla Opel Vivaro A Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
8,1
~adam
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
JESZCZE MNIE NIE ZAWIODL.
Opel Vivaro A Van z pojedynczą kabiną L1