Lista ocen Opel Zafira B 1.9 CDTI ECOTEC 100KM 74kW 2005-2009 (12) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~WW
Van 1.9 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Lampki sufitowe nie chciały gasnąć. Musiałem wyjąć żarówki. Centralny zamek nie działa czasem na pilota. Zaparowane lampy przednie. Skrzypienie plastików za konsolą ( gdy jest gorąco). Uszczelik na progach z tyłu są bardzo delikatne , szubko ulegają uszkodzeniu.
~JR
Van 1.9 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
W ramach gwarancji wymieniono zamek schowka z przodu (potrafił się sam otwierać) i zatrzaski dodatkowych siedzeń (ponoć choroba wieku dziecięcego tego modelu - moja sztuka była z pierwszych dni produkcji...)
~makiej
Van 1.9 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Z drobnych usterek to łączniki stabilizatora, które bardzo szybko się zużywają. Co prawda koszt wymiany niewielki, ale zawsze trzeba jechać na kanał.
~iso.gt
Van 1.9 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
myślę, że jest to spowodowane okresem wejścia na rynek nowego modelu "okres dziecka" i dopracowania pewnych niedoskonałości i drobiazgów
~Grzegorz Piaseczno
Van 1.9 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Jeszcze się nie pojawiły... A nie jest! Cieknie z pod uszczelki bagnetu Trzeba rozbierać chłodnice żeby wymontować bagnet
~piterwola
Van 1.9 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Kupiłem przy przebiegu 153000. Po przejechaniu 4000 po Warszawskich ulicach do wymiany 1 łącznik stabilizatora przód.
~TTW
Van 1.9 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
czujnik temperatury, siłownik do szyby, podświetlenie schowka, wymieniane czujniki DPFa
~Jacek
Van 1.9 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Ciągłe coś wyskakuje , a to DPF a to EGR a to Zatkane przewody czujnika ciśnienia EGR, a to alternator.
~mikie_001@gazeta.pl
klocki 2x amortyzatory peknieta szyba przednia przepalajace sie zarowki
~piterwola
Van 1.9 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
nie wiem za krótko użytkuję