Lista ocen Peugeot 2008 I SUV (31)

2,4
~Zawiedziony i rozgoryczona
SUV 1.2 PureTech 82KM 60kW
Każdy kierowca się cieszy gdy kupi auto. Ja też. Drugi raz ucieszyłem się gdy się go pozbyłem. Sorry, z dopiero teraz piszę , ale muszę ochłonąć po kilku tygodniach. Auto kupione bo podobało się partnerce i po nie najgorszych opiniach. Tak było przez około rok od zakupu. Nieduże przebiegi, regularne przeglądy nie wystarczyły. A im dalej tym większe kłopoty. Zaczęło tracić na mocy, przepalać olej. Wizyta u mechanika, jednego, drugiego, w końcu...
~Adam
SUV 1.6 e-HDi 92KM 68kW
Polecam do codziennego użytku i dalszych wyjazdów.
~Irek B
SUV 1.2 VTi 82KM 60kW
Elegancki design, jest to sprawa gustu, ale ww. przymiotnik chyba najlepiej oddaje image pojazdu. Podwyższone zawieszenie niezastąpione w trudach miejskiej urbanistyki.
~Irek B
~greg
SUV 1.6 VTi 120KM 88kW
autko jeźdźi bardzo dobrze, fajnie przyspiesza, jest nieźle wyposażone z rewelacyjnym wnętrzem. Siedzi w nim rewelacyjnie, wygodnie i miło. w porównaniu z moim poprzednim autem może nieznacznie mniej jestem w fotelu stabilny, ale za to jest w nim idealne podparcie kręgosłupa
~greg
SUV 1.6 VTi 120KM 88kW
Ogólnie bardzo dobrze, szczególnie jeśli chodzi o przyjemność z jazdy, widoczność, spalanie, klimę, wygodę.
~romzem
SUV 1.2 VTi 82KM 60kW
Przyjemne autko do codziennej miejskiej jazdy. Solidne wykonane wnętrze. Rozczarowało mnie jedynie spasowanie elementów nadwozia.
2,9
~Luki
SUV 1.6 BlueHDi 120KM 88kW
Dynamiczny, bardzo ekonomiczny 4.6 na trasie. Nie odczuwał obciążenia nie było znaczenia czy 1 osoba czy komplet pasażerów. (Silnik)
~T.Kowalik
SUV 1.6 VTi 120KM 88kW
Silnik BMW PSA wybrany z pełną świadomością. Usterki wieku dziecięcego nie występują a był to ponoć łańcuch rozrządu , który trzeba było naprawiać już po 30 tyś km. Po zapaleniu jak silnik jest zimny to słychać w/w łańcuch. Po chwili hałas ustaje. Przyspieszenie i elastyczność bdb. W przyszłości (po gwarancji) LPG Liquidsi by Vialle. (Silnik)
Dziennik kosztów dla Peugeot 2008 I SUV
5,4
7,1
~Brzeziak
SUV 1.2 PureTech 82KM 60kW
Bardzo ładny kształt bryły który mnie przynajmniej przypadł do gustu a pod uwagę grałem SXcros captur Opel mocca Škoda yeti
Peugeot 2008 I SUV