Lista ocen Peugeot 206 Hatchback 1.1 i 60KM 44kW 1998-2009 (134) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 318 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pług
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Jest dość drogi, ale przecież nie może kosztować tyle co (...) dacia logan. Teraz są ciekawe promocje w salonach w związku z wejściem Peugeota 207. I osobiście jakbym miał do wyboru wybrał bym 206 bo mimo upływu 7 lat od zaprezentowania go, ciągle jest ładny. Uczulam jeżeli ktoś zamierza kupić używanego na posłuchaniu skrzyni. A mianowicie, przejechać się wkręcić silnik np na 3 biegu na 3500 obr/min i puścic gaz aby silnik sam schodził...
~Dawid_G_16@interia.pl
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Co tu napisać? Jest to dobry samochód dla ludzi co nie mają robić z pieniędzmi. Wymieniłem całe kompletne przednie zawieszenie wraz hamulcami, co tak po 30 tys. zaczęło coś pukać, okazało się że całe zwieszanie (tył też) idzie do wymiany wraz hamulcami. Około 150 tys. wystąpiły poważne wycieki spod głowicy. wszystko to inne mniejsze naprawy są ogromnie drogie z porównaniem autami z tej klasy. Jest to auto słabej jakości które jest dobre (jak...
~Dawid
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Auto kosztowało mnie 2.150 euro w 2009 roku i wygląda bardzo dobrze, jak na te lata:) Uważam, że pieniądze na jego zakup nie poszły w błoto:) Polecam spokojnie 206-tkę tylko dobrze utrzymaną. Aha, panowie, jak chcecie sprawić przyjemność kobiecie to te auto jest idealnym prezentem. Przynam też, że kupiłem je z myślą o swojej Żonie i jest zadowolona:) Co oznacza, że ja też;)
~mieszczuch
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Dory samochodzik zarozsądną cene. Konkurencja jets o wiele nowoczesniejsza i oferuje duzo wiecej za to jest drozsza w zakupie i eksploatacji. Jesli uzywany, to warto poszukać model lepiej wyposażony(klima, elektryka) i z niezadużym przebiegiem, dozucic jakies 1000zł za jakies ewentualne niedociagnięcia i cieszyc sie przez pare lat bezproblemową eksploatacją.
~silver
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Nowy samochód drogi. Używany tani jak barszcz. Oryginalny serwis lepiej omijać szeeeeroko...byłem raz a oto cennik - podłączenie do komputera 150zł/u garażowego mechanika 25zł/ Wymiana jakiegoś elementu w serwisie wyceniona na 900zł / wymieniłem u garażowego mechanika za 200zł-nie pamiętam już co to było. Na same usterki wydałem w ciągu 2 lat ok 4000zł
~Paweł Jaruzelski / sxrdt@interia.pl
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
bardzo piekny, bardzo wygodny francuski bubel za wysokie pieniadze - dla niepoprawnych marzycieli i naiwnych blondynek :-) Nie wiem czy jestem głupi, ale następny też bedzie Peugeot :-) Marzy mi sie 307cc! Peugeot ma w sobie coś, coś czego nie mają inne seryjnie robione samochody... Ma duszę. Trzeba umiec mu wybaczać, wtedy da się lubić..
~nigdy wiecej lwa
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
jak wyzej ---cieniutko--auto tak usterkowe powinno sie wycoofac z produkcji albo conajmniej wyeliminowac powtarzajace sie wady samochodu,Ale po co, Serwisy tez musza zyc ,szkoda ,z e kosztem naszych nerwów pieniedzy straconych i drogocennego czasu.DO glowy by mi nie przyszło ,ze produkuja takie łajno za tyle kasy
~Adam
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
cena - mała. Jakość - podobnie jak cena. Plastiki wyglądają tandetnie, ale są dobrze spasowane. Auto małe i ze słabym silnikiem rehabilituje się małym spalaniem i kosztami serwisowymi. Brak awarii unieruchamiających auto. Czasem elektryka płata figle, ale nie jest to nic skomplikowanego.
~Dish
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Raczej drogi. Ratuje go to, że wiele egzemplarzy ma "normalnych" właścicieli, którzy o samochód albo dbają, albo nie forsują. Ok. 20.000 zł to w miarę możliwa cena za raczej nowszy samochód, może gorzej wyposażony, ale dający poczucie pewności, że po przejechaniu 100 km nagle nie zacznie coś cieknąć.

Usterki Peugeot 206

Peugeot 206 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~qmasz@o2.pl
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
...okej....najdroższe z francózów są pezoty jak zauwazyłem coś wtym musi być...eksploatacja okej...wszedzie mase czesci, sporo zamiennikow...kolega ma corse, zapłacił za wymiane rozrządu 450 zł, ja 250...z robocizną...oczywiscie nie robimy tego w autoryzowanych (na niby) serwisach...
Peugeot 206 Hatchback