Lista ocen Peugeot 206 Hatchback 1.9 D 69KM 51kW 1998-2004 (82)

3,1
~gie
Hatchback 1.9 D 69KM 51kW
Jest to auto dla kogos kto chce tylko i wylacznie przemieszczac sie z punktu a do punktu b i te punkty beda oddalone o wiecej niz 10km (jest to diesel i musi sie nagrzac zeby byl ekonomiczny) w dodatku bedzie parkowac w miejscu gdzie jest malo miejsc parkingowych. Tym autem idzie wszedzie sie wcisnac. No najwieksza zaleta jest spalanie! Silnik strawi tez wszystko ;] opinie kolegow z forum, ja lałem olej za ktory byłem pewien;] Napewno nie jest...
~raiders
Hatchback 1.9 D 69KM 51kW
ja jestem bardzo zadowolony z tego samochodu, szczególnie że w tym samym czasie miałem nowe vito i w ciągu 2 lat 16 napraw gwarancyjnych:). jak się wie gdzie kupić części zamienne to autko tanie w utrzymaniu np uszczelniacze skrzyni biegów, jeden się pocił wiec wymieniłem od razu dwa, w serwisie 70 i 90zł, a te same sasica w elite za 50zł za obydwa, wiec różnica spora. spalanie na bardzo przyzwoitym poziomie, dynamika do miasta jak...
2,3
~Qn
Hatchback 1.9 D 69KM 51kW
Auto bardzo awaryjne. Posiadam je 12 lat i zepsuło się już dosłownie wszystko i wszystko było już wymienione. Przynajmniej 5-6x wracał z trasy na holu, a bym regularnie serwisowany. Dobra strona to taka, że każde kolejne auto będzie lepsze od tego.
~Mati
Hatchback 1.9 D 69KM 51kW
Świetny agresywny i świeży wygląd, zwracający uwagę przechodniów. W połączeniu aluminiowych felg i lekkiego spoilera wygląda bardzo atrakcyjnie!
~Ceonieo
Hatchback 1.9 D 69KM 51kW
Bardzo udane i ładne auto. Żaden maluch z roku 1998 nie wygląda tak świeżo i atrakcyjnie na zewnątrz i w środku. Polecam w 100%
~206~fan
Hatchback 1.9 D 69KM 51kW
Bardzo fajne autko. Mile mnie zaskoczyło. W sumie do jazdy po mieście lub w cyklu mieszanym doskonale się nadaje. Silnik nadzwyczaj zrywny i przyjemny (1.9D). Całokształt psuje trochę awaryjność. Jest jednak ona na rozsądnym poziomie. Kupując 3 letnie auto tej klasy nie spodziewałem się całkowitego braku napraw. Jak się ma zaprzyjaźniony warsztat, to samochód jest naprawdę bardzo przyzwoity. Ogólnie polecam.
2,3
~Lakyluk
Hatchback 1.9 D 69KM 51kW
Niestety ja nie jestem zadowolony z tego samochodu, jest to mój pierwszy i ostatni Peugeot, myślę że inni użytkownicy nie mają tyle problemów ze swoimi Lwami.
~Kasia
Hatchback 1.9 D 69KM 51kW
Jestem niesamowicie zadowolona, że kupiłam właśnie ten samochód.
~rekinfranka
Hatchback 1.9 D 69KM 51kW
Szukałem auta dla żony na dojazdy do pracy , sklepu itp ok 60 km dziennie Samochód miał mieć w miarę nowoczesny wygląd , prosty i ekonomiczny silnik diesla , bez szczególnej elektroniki , z łatwym i szybkim dostępem do części zamiennych i serwisu , nie chciałem na niego wydać fortuny , miał być odporny na korozję i stosunkowo bezawaryjny Jak szukasz takiego samochodu jak ja to Peugeot 206 1.9 D jest właśnie dla Ciebie
Dziennik kosztów dla Peugeot 206 Hatchback 1.9 D 69KM 51kW
6,3
~Jazz-
Hatchback 1.9 D 69KM 51kW
Bardzo przyjemne auto, niesprawiające żadnych problemów właścicielowi. W pół roku zrobiłem nim 20 tyś. kilometrów i nie mogę powiedzieć złego słowa. Podstawowe wymiany eksploatacyjne i wszystko gra. Przesiadłem się z Vectry B i jestem bardzo zadowolony. Auto mniej awaryjne i rdza się go nie ima ;).
Peugeot 206 Hatchback