Lista ocen Peugeot 301 Sedan 1.6 HDi 92KM 68kW 2012-2015 (12) - Ergonomia

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Klauss
Sedan 1.6 HDi 92KM 68kW
brak automatycznego opuszczania szyb, przyciski opuszczania szyb nisko na konsoli centralnej. Brak schowków, mikroskopijna wnęka pod konsolą, zupełnie niewygodny tunel centralny, można tam byłoby zrobić dodatkowe miejsce na telefon czy inne drobiazgi. I fatalny brak regulacji wysokości pasów bezpieczeństwa - inna epoka. Podobnie jak suwak obiegu zamkniętego. Skokowa regulacja foteli jako minus i brak regulacji lędźwiowego odcinka fotela...
~mark64
Sedan 1.6 HDi 92KM 68kW
Można przyczepić się tylko do drobnostek. Przyzwyczajenia wymaga usytuowanie sterowania szyb. Brak wskaźnika temp. cieczy chłodzącej. Przydatna byłaby regulacja wysokości pasa bezpieczeństwa. Bliżej kokpitu umieściłbym gniazdo zapalniczki. Regulacja pochylenia fotela kierowcy mogłaby być bardziej płynna, ale to wszystko za bardzo nie przeszkadza. Cała reszta bardzo dobrze.
~Wojciech Sikora
Sedan 1.6 HDi 92KM 68kW
Bardzo , wygodny wyprofilowany fotel kierowcy- w Thalii po 3 godzinach bolał mnie krzyż , tu nie ma takiego problemu. Baaardzo dobrze ze do wersji Active -dokupilem (wytargowalem w cenie ) podłokietnik ! Z tyłu nie jechalem - ale nikt sie nie skarżył. Za zagłowki z tylu projektanta bym oskalpował.
~hub8904
Sedan 1.6 HDi 92KM 68kW
Jedyny minus to przyciski otwierania szyb w szczeg?lno?ci odczuj? to osoby powy?ej 1,70m b?d? musieli odchyli? plecy od siedzenia aby otworzy? okno. Poza tym wszystko w zasi?gu. W wersji Allure doskonale przydaj? si? schowki w drzwiach i pod?okietnik, dzi?ki kt?remu a? mi?o je?dzi? w dalekie podr??e.
~Arek z Poznania
Sedan 1.6 HDi 92KM 68kW
Tutaj widać taniość sprawy: brak regulacji osiowej kierownicy - niestety przez to siedzę za blisko pedałów, a aż tak blisko nie chciałem mieć z nimi do czynienia:), brakuje podtrzymania otwierania, zakykania okna choćby po stronie kierowcy, trzeba do końca trzymać guzik...,
~Jacek
Sedan 1.6 HDi 92KM 68kW
Jak dla mnie bdb. Mam 195 cm wzrostu i wszystko mam pod ręką. Jednak moja żona (165 cm) ma problemy z obsługą pokręteł do obsługi wentylacji, czy przyciskami do otwierania szyb. Mankamentem jest też mała ilość schowków jak na sporą przecież kabinę
~Szymon Poznań
Sedan 1.6 HDi 92KM 68kW
Sterowanie szybami w konsoli środkowej wymaga przyzwyczajenie, jednakże ograniczyło to rozwiązanie na pewno koszty ( brak wiązek kablowych prowadzonych w drzwiach
~PAWEŁ
Sedan 1.6 HDi 92KM 68kW
Wszystko pod ręką. Głęboki schowek . Kieszeni drzwi trochę za małe, Mało miejsce pośrodku na np telefon.
~HG
Sedan 1.6 HDi 92KM 68kW
Brak poziomej regulacji kierownicy, brak regulacji wysokości fotela pasażera

Usterki Peugeot 301

Peugeot 301 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~sir_Luca
Sedan 1.6 HDi 92KM 68kW
Nie ma się czego przyczepić, wszystko jest pod ręką i czytelnie opisane.
Peugeot 301 Sedan