Lista ocen Peugeot 306 I (84) - Widoczność

Na liście zabraknie 92 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marshall
Sedan 1.4 75KM 55kW
Z przodu idealnie. Przy moim wzroście 182cm bez problemu widzę maskę co zdecydowanie ułatwia parkowanie. Z tyłu Oczywiście trzeba na wyczucie ponieważ nie widać gdzie kończy się du.a samochodu. Ale przy pomocy lusterek bocznych nie ma z nym problemów.
~Marszau
Sedan 1.4 75KM 55kW
Widoczność dobra. Mam sedana i z tyłu zamontowany spoiler więc wiem gdzie się kończy auto. Gdyby nie to podczas parkowania \"na styk\" mogłoby być różnie. Ale tak to jest z sedanami. Nic dodać nic ująć- jestem zadowolony :)
~mironTG
Hatchback 1.6 89KM 65kW
Przód i prawa strona ok. jednak lewa strona zbyt wielkie martwe pole, więcej widać w lusterku wstecznym niż bocznym, małe lustra ale można za 40 zł. wstawić wypukłe panoramy i posprawie.
~TheCarpik
Sedan 1.4 75KM 55kW
Widoczność super i nie ma co gadać - gdy wsiadam do samochodu mam dużo światła, nie trzeba się jakoś wyginać i wychylać, aby cokolwiek zobaczyć. Myślę, że następny będzie Peugeot 406.
~walazziozzzz
Hatchback 2.0 121KM 89kW
bardzo dobrze - nic dodac nic ujac, jedyny minus to lusterko srodkowe ktore jest troche za male (przyzwyczajenie z nissana) ale nie przeszkadza mi to praktycznie w ogole
~Jarząb
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Nic mi nie zasłania, nie mam martwych punktów przy prawidłowych lusterkach. Np Fabia ma dramat, za słupek przedni potrawi mi się schować całe auto a przy lewym ramieniu martwy hektar.
~7 rok z Peugotem
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Do przodu wszystko widać, słupki jakość specjalnie nie zasłaniają, do tyłu duża szyba - widoczność dużo lepsza niż, jak to bywa, w nowych samochodach.
~Mona
Hatchback 1.9 90KM 66kW
nie narzekam. w volvo 340 pomimo że sedan byla kiepska tutaj na boki tyl wszystko ok. lusterka czytelne duze bez problemów sie na nie parkuje.
~Bartek>J.
Hatchback 1.6 89KM 65kW
OK ale troszkę z tyłu mała widoczność (sedan - tyłek za plecami:-) ale ja chciałem koniecznie sedana więc teraz - "cierp ciało jeśli się chciało" ;-)

Usterki Peugeot 306 I

Peugeot 306 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~pawsto1
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Nie mam nic do zarzucenia co do widoczności, poza zbyt małymi lusterkami bocznymi, za to łatwo wyczuć rozmiar samochodu.