Lista ocen Peugeot 306 I (97) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 79 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciej Katowice
Hatchback 1.9 90KM 66kW
To kompakt z połowy lat 90\'tych. Więc porównywać należy go do Golfa Mk III. Z przodu bardzo dobrze. Z tyłu siedzi się wygodnie bo wyżej od tych podróżujących z przodu.
~eNCe
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Dwie osoby jadą wygodnie. Chyba, że siedzi większy kolega obok to może przeszkadzać w zmianie biegów. Z tyłu kobiety spokojnie się mieszczą bez wbijania kolan w plecy ;)
~mysia pysia
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Jak chcę pojechać w szpilkach, to niestety za mało miejsca na buty. Bardzo blisko są umiesczone pedały. Na początku to było dla mnie strasznym problemem ba bardzo męczą się nogi.
~bmatenka@o2.pl
Hatchback 1.6 89KM 65kW
Bardzo wygodnie. Podróż w 4 osoby to przyjemność - szczególnie podkreślają to pasażerowie jadący z tyłu. W 5 osób lub z fotelkiem dziecka też jest zupełnie przyzwoicie.
~Arek - 306 xsi 2.0 v8 96r.
Hatchback 2.0 121KM 89kW
Kierowca siedzi w fotelu profilowanym. ma duzo miejsca i duzo przestrzeni. Dorośli pasażerowie z tylu mają ciasno. Mam Autko 3 drzwiowe i daltego tak jest. (moje oczekiwania spełnia)
~Mona
Hatchback 1.9 90KM 66kW
4 osobowa rodzina i pies się mieści bez problemu. wyjazd na wakacje z pełnym załadunkiem typu namiot pościel itd bez bagażnika dachowego oki.
~zawadzkimi
Hatchback 2.0 121KM 89kW
Kierowca i przedni pasażer podróżują dość wygodnie. Z tyłu jak na auto tej klasy też nie jest źle, choć większe osoby na dłużej trasie będą narzekać.
~mironTG
Hatchback 1.6 89KM 65kW
Tylne siedzenie ok ale jak się ma 165 w kapeluszu, przy moim wzroście mało miejsca na nogi ale nie jest tragicznie jak kierowca niższy :)
~Czarek J.
Cabrio 1.8 101KM 74kW
Jestem wysokim kierowcą (prawie 190 cm) , nie narzekam na brak miejsca, ale kiedy przesunę fotel do tyłu, z tyłu siądzie tylko jakiś skrzat.
~Tomek
Hatchback 1.6 i 98KM 72kW
z przodu ok z tyłu nigdy nie jechałem ale pasażerowie nie narzekali tylko te dwoje drzwi - mogły by być cztery ale to przy następnym aucie