Lista ocen Peugeot 306 I (97) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 79 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marshall
Sedan 1.4 75KM 55kW
Bardzo się dziwiłem że to auto ma tak dużo miejsca. Dla mnie jako kierowcy idealnie. Brat 184cm nieco narzekał że nie może wyprostować nóg ale po odsunięciu fotela do tyłu jakoś dał rade. Jechałem raz z tyłu i stwierdzam że jest nawet więcej miejsca niż z przodu. Miałem porównanie z rożnymi samochodami (BMW E36 Opel Corsa, VW Passat i inne) i jeszcze nie zdarzyło mi się żebym jechał jakimś samochodem który ma więcej z tyłu miejsca niż mój...
~Pawel."kogucik"
Hatchback 1.4 75KM 55kW
wizualnie z zewnatrz wydaje sie nie duzym autem, ale to tylko zludzenie . z przodu bardzo duzo miejsca i na lokcie tez. z tylu rowniez. bardzo komfortowo beda podrozowac na tylniej kanapie dwie dorosle osoby rowniez i trzy spokojnie tez wejda i w naprawde przyzwoitych warunkach beda podrozowac
~Wojtek
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Miejsca jak na samochod tej klasy jest wystarczajaco duzo w kazdym kierunku. Na przednich fotelach pod dostatkiem . Z tylu co wyzsi pasazerowie (powyzej 185 cm) moga narzekac na brak miejsca nad glowami. Bagaznik tez wystarczajaco duzy> Mam wersje sedan - 463 l. Fotele wygodne, nawet na dlugich dystansach
~tomaszw80@o2.pl
Cabrio 1.8 101KM 74kW
Jak na cabrio przód super miejsca sporo, samochód nie jest wąski więc łokciami się nie będziecie zderzać. Z tyłu 2 osoby - nawet wysokie nie powinny narzekać na ciasnotę, no chyba że przesuniemy fotele maksymalnie do tyłu. To auto nie udaje 4 osobowego, ono nim naprawdę jest.
~Michal0919
Sedan 1.8 101KM 74kW
No ja podróżowałem najczęściej sam więc dla mnie miejsca było wystarczająco. Wysoki nie jestem (180cm) lecz barczysty i to nie stanowiło problemu. Jadąc w 4 osoby dzielona kanapa dodawała konfortu podróżującym lecz ilość miejsca na tylnej kanapie nie była zadowalająca.
~Leoncio
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Wygodny i z przodu i z tyłu chociaż wygodniejszy z przodu. Berdzo nisko się siedzi w dobrze wyprofilowanych fotelach. Jedyny mankament to niewygoda przy wsiadaniu i wysiadaniu bo jak napisałem siedzi się bardzo nisko. Ale jak już się wsiądzie to super.
~Bartek>J.
Hatchback 1.6 89KM 65kW
Z zewnątrz wydaje się taki mało masywny niczego sobie samochodzik (zapewne zasługa tego wcięcia po środku zamochodu), który nawet przy Lanosie mizernie wygląda, ale to tylko złudzenia... po wejściu do wnętrza auta samochód wydaje się o klasę większy!
~Mike
Hatchback 1.6 89KM 65kW
Należy pamiętać, że to autko było projektowane w 1993r., a wtedy były inne wytyczne dotyczące miejsca w samochodzie. Ja jednak przy wzroście 177cm nie mogę narzekać na ilość miejsca. Pasażerowie przy wzroście 170cm z tyłu też nie narzekają.
~TheCarpik
Sedan 1.4 75KM 55kW
Tak jak pisałem wcześniej - miejsca jest dużo jak na "mały samochód" klasy średniej. Wyjazd nad morze nie był szczególnym wyzwaniem dla tego samochodu, a jechaliśmy w cztery osoby z dość dużym obciążeniem w bagażniku.
Dziennik kosztów dla Peugeot 306 I
6,7
9,7
9,1
~marc1ngol1s@wp.pl
Hatchback 1.4 75KM 55kW
miejsca w środku jest jest baaardzo dużo. autko z zewnątrz wydaję się malutkie, we wnętrzu jest go dla 5 całkiem sporych osób. do tego przestronny bagażnik.nic dodać nic ując. i ergonomiczne, przemyślane schowki