Lista ocen Peugeot 307 I Hatchback (409) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 634 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzych
Hatchback 2.0 16V 136KM 100kW
Częste usterki elektroniki silnika. Po pół roku trzeba było wymieniać komputer pokładowy. Co jakiś czas odłączają się zegary (!?), a dobrze niektórym znany napis antipollution fault towarzyszy mi w regularnych odstępach czasu. Przy każdej wizycie i resetowaniu komputera ASO tłumaczy, że to wina paliwa... (Ale na zegary nie znaleźli wytłumaczenia!)
~arielbonecki@wp.pl
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
raz odholowany do serwisu, samochód nagle przestał jechać, coś strzelało, oczywiście serwis nie znalazł usterek a auto samo wyzdrowiało, wymiana przedniego reflektora (po półrocznej walce z serwisem), parował, była robiona próba olejowa bo brał 1 litr oleju na 1 tys km oczywiście serwis nic nie zauważył ale samochód znów jakimś cudem wyzdrowiał, pa
~wiktor_wpr
Hatchback 2.0 16V 136KM 100kW
Niestety trafiły się także poważniejsze usterki. Najgorsze/najbardziej kosztowne : - Padła sprężarka klimy, - katalizator się wziął i wykruszył - padłą cewka zapłonowa, - kilkukrotnie zmieniane przełączniki zespolone (używki, bo nie zwariowałem żeby płacić za nowe). - wyciek z uszczelnienia wału korbowego
~jbox@wp.pl
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
Wentylator klimatyzacji, reflektory, zawieszenie, skrzynia biegów, przełącznik kierunkowskazów - wszystko zepsute zaraz po gwarancji (jak oni to wyliczyli?) czyli między 25.000 i 40.000 (tyle mam teraz). Nie wiem co zostanie sprawne przy przebiegu 100.000. Może nic a może wszystko co się miało zepsuć już się zepsuło.
~problem z abs i esp, POMOCY (Kuba)
Hatchback 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
ze wzgledu na beznadziejna elektronike słabo pod tym wzgledem, od 3 miesiecy borykam sie z abs i kontrola trakcji, jest cos nie tak zapala sie i znika w czasie jazdy a serwis bezradny...;/ nie wie ktos co to moze sie dziac ?? prosze o odpowiedz pilna bo nie da sie juz jezdzic z tymi ciagłymi "zabawami" elektroniki...!!
~docent
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
zawieszenie przednie -ruina przy 35000 , uszczelnienie skrzyni biegów j.w ( zbyt mała ilość silikonu ) koszt miń 800 zł , kłopoty z automatem kierunkowskazów , klakson działa tylko czasem a i nie w każdym miejscu wyznaczonym do tego na kierownicy , leżeli zrobi się zimniej zapomnij o tym żeby podniosła się klapa bagażnika
~Tomek
Hatchback 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
Przejechałem 20.000 km w ciągu roku i: 1) maglownica 2) tarcze hamulcowe (przy takim przebiegu!!!) 3) czujnik spalin w katalizatorze 4) "rozwarstwienie przewodu turbosprężarki " - cytat z ASO, cokolwiek by to nie znaczyło Dwie ostatnie awarie skutecznie popsuły mi 2 wyjazdy z rodziną, unieruchamiając samochód
~ptysiek
Hatchback 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
tragedia BSI (koszt ponad 2tys zlotych)tarcze po 20tys opony (koszt ponad 2tys zl) drazki stabilizatora (koszt ok 300 -400 zl)i kolo zamachowe (koszt ponad 1000 zl )jak na taki przebieb to jest poprostu dno dodam do tego chamska i niegrzeczna obsluge w aso (autocan katowice ) co uzupelnia tragiczny obraz p307
~grzesiek
Hatchback 1.4 8V 75KM 55kW
tragedia, nie polecam zwlaszcza serisu w koszalinie-banda nieudacznikow(wyslali mnie do Hondy bo nie potafili znalezc usterki,a to byly tylko sworznie wachacza,ciagle palace sie zarowki,stuki,3 kotna wymiana przelacznika kierunkowskazow,hamulce to zgroza wyja jak potepione pomimo wymiany klockow-widocznie tandetne francuzkie tarcze
Dziennik kosztów dla Peugeot 307 I Hatchback
6,3
8,8
9,2
~marledwa@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 8V 75KM 55kW
Po 15tys km padla pompa paliwowa.Okazalo sie tez przy okazji, ze brak wkrecanego ucha do holowania auta( przepadlo w punkcie serwisowym).Kolejna niespodzianka to wyposazenie auta w niewlasciwy klucz do odkrecania kol (moja zona odkryla ten fakt gdy musiala wymienic kolo a assistance sluchalo z niedowierzaniem i kazalo sie wypchac!
Peugeot 307 I Hatchback