Lista ocen Peugeot 307 I Hatchback 1.6 HDi 16V 109KM 80kW 2004-2005 (7) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mario
Hatchback 1.6 HDi 16V 109KM 80kW
Hmmmm, co by tu powiedzieć???? Autem przejechałem 7 kkm i mam je 7 miesięcy. Mówi się, że często przepalają się żarówki, ja go kupiłem z przepaloną żarówką przednią i po jej wymianie jeszcze mi świeci. Więc świeci mi już 7 miesięcy. Były głosy, że żarówki palą się w tych modelach nawet raz na miesiąc - u mnie już świeci siódmy miesiąc. Szczerze mówiąc, to większych problemów jeszcze nie miałem, ale spodziewam się wymiany koła dwumasowego. Tak,...
~atrax44
Hatchback 1.6 HDi 16V 109KM 80kW
Jeżeli chodzi o usterki, to mając autko niecały rok (kupiłem używane) to też nie jest źle (w końcu używane nigdy nie będzie już jak nowe). Z drobnych usterek które mi się przytrafiły to zepsuta opornica wentylatora i czujnik hamulca. Czeka mnie jeszcze wymiana serwa hamulcowego i przegląd rozrusznika. To są najpoważniejsze rzeczy które mi się przytrafiły.
~Oczko
Hatchback 1.6 HDi 16V 109KM 80kW
Auto generalnie jeździ, choć nie jest bez wad. Mała pojemność akumulatora 45Ah powoduje, że już 2 razy trzeba było uruchamiać auto po kablach. Ciężko pracujący kierunkowskaz, wyłączające się samoistnie radio. Raz zdarzyło się, że przez całą trasę nie działał układ ogrzewania, usterka sama ustąpiła.
~Linea
Hatchback 1.6 HDi 16V 109KM 80kW
Jesli chodzi o niezawodnosc Peugeota 307 to musze w 100 % potwierdzic, ze nigdy w zyciu nie zdazylo sie, zeby auto sie popsulo.Zadna z nawet najmniejszych usterek nie mialy miejsca.
~łysy
Hatchback 1.6 HDi 16V 109KM 80kW
Przy 80000km wymieniłem tylko przedni lewy łącznik stabilizatora. Teraz dojeżdżam do 100000km i będę wymieniać klocki hamulcowe z tyłu po raz pierwszy.
~piter
Hatchback 1.6 HDi 16V 109KM 80kW
Dosyć często przepalają się żarówki od świateł mijania, raz poluzowała się dolna osłona silnika.
~MARTINO
Hatchback 1.6 HDi 16V 109KM 80kW
Do tej pory samochód niezawody. Wymiana końcówki drążka i włącznika światała cofania.
Peugeot 307 I Hatchback