Lista ocen Peugeot 307 I Hatchback 1.6 HDi 16V 109KM 80kW 2004-2005 (7) - Silnik

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~piter
Hatchback 1.6 HDi 16V 109KM 80kW
Jak dla mnie największy plus tego samochodu. Po pierwsze rewelacyjna kultura pracy. Kiedy kupiłem ten samochód w 2004 roku żaden silnik Diesla nie mógł się z nim równać pod tym względem. Na brak mocy też nie ma co narzekać, jest porównywalna z ówcześnie produkowanymi benzyniakami o podobnej pojemności. Do tego dochodzi bardzo wysoka elastyczność, od ok. 1700 obr/min samochód zaczyna tak naprawdę przyspieszać z pełną mocą. Dzięki temu bardzo...
~Oczko
Hatchback 1.6 HDi 16V 109KM 80kW
Silnik jest na swoje 110KM dynamiczny, dobrze nadaje się do jazdy w trasie i przede wszystkim jest stosunkowo cichy przy dużych prędkościach, dobrze nadaje się trasy autostradowe.Dźwięk nawet przy zimnym starcie nie jest nieprzyjemny. W moim egzemplarzu mam zastrzeżenia jedynie do dźwięku w zakresie 1500-2000obr/min, brzmi nieczysto - coś w rodzaju tarcia. Tak już jest od dłuższego czasu a ASO mówi - jeździć.
~atrax44
Hatchback 1.6 HDi 16V 109KM 80kW
Jak dla mnie, czyli młodego kierowcy ( prawo jazdy niecałe 2 lata,) silnik jest idealny. Oszczędny, kulturalny, zawsze pracuje równiutko. Może nie jest mistrzem cichej pracy, ale dzięki dobremu wyciszeniu kabiny do środka nie dostawały się żadne odgłosy. Przy dobrej redukcji autko potrafi się wysunąć do przodu. Nie jest to katapulta, ale przy takim silniku (110km) i masie (ok 1500kg) jest idealnie.
~Linea
Hatchback 1.6 HDi 16V 109KM 80kW
Jestem kierowca od dwoch lat, wiec mozna nazwac mnie \'swiezo upieczonym\' kierowca, a Peugeot 307 to moje pierwsze auto.Poprzednie auta,ktorymi mialam \'zaszczyt\' kierowac to Daewoo Tico, Opel Corsa i Vectra B, VW Passat i Golf oraz Skoda Octavia i szczerze mowiac najprzyjemniej jezdzi mi sie moim peugeotem.Silnik jest cichy, nie \'szarpie\' przy zmianie biegow badz ruszaniu.
~Mario
Hatchback 1.6 HDi 16V 109KM 80kW
No witam, autko posiadam już 7 miesięcy. Przejechałem nim 7 tys km. O silniku mogę powiedzieć, że ma nawet kopa, chociaż z początku brakowało mi mocy. 110 KM na 1400 kg trochę mało, ale mimo wszystko jest to samochód dynamiczny. W porównaniu do innych samochód, którymi jeździłem jest nieźle.
~MARTINO
Hatchback 1.6 HDi 16V 109KM 80kW
Doskonała kultura jazdy. Silnik cichutko pracuje. Rewelacja.
~łysy
Hatchback 1.6 HDi 16V 109KM 80kW
Bardzo dobra. W każdym zakresie obrotów.
Peugeot 307 I Hatchback