Lista ocen Peugeot 307 I (498) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 760 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jacek
Kombi 2.0 16V 136KM 100kW
Maksymalna ocena - to jest ogromny samochód w swojej klasie. Mnóstwo miejsca na nogi z przodu, pasażerowie z tyłu mogą siedzieć bez bólu, prawdopodobnie jedyne auto w tej klasie, gdzie można postawić dwa foteliki dziecięce z tyłu i jeszcze jedna osoba wygodnie usiądzie. Zaletą są osobne fotele z tyłu (SW 7 osób), możliwość konfiguracji siedzeń tylnych w dowolny sposób z wykorzystaniem nawet bagażnika, aczkolwiek 7 dorosłych osób nie pojedzie....
~zadowolony p307
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
No i tutaj muszę jednoznacznie oświadczyć, że dlatego jeżdżę francuskimi samochodami, bo żaden inny producent nie ma żadnych szans jeśli chodzi o komfort, przestrzeń bądź wyposażenie. Żaden niemiec albo japończyk nie ma takiej przestrzeni dla kierowcy(przed zakupem mierzyłem się do każdego i P307 jest największy w swojej klasie, mam 194 cm wzrostu i tylko w p307 czuję się naprawdę wygodnie i swobodnie). Z tyłu też jest nienajgorzej choć...
~Maciej197272
Hatchback 2.0 16V 136KM 100kW
No cóż-trzeba pamiętać,że to jednak auto kompaktowe i nie ma co liczyć na cuda jeśli chodzi o przestrzeń z tyłu ale jest dobrze.Za to z przodu po prostu rewelacja!Szyba przednia jest bardzo pochylona dzięki czemu kokpit przed wzrokiem kierowcy jest bardzo wydłużony i sprawia fantastyczne wrażenie.Miejsca z przodu pod dostatkiem,materiały z wyższej półki. Bagażnik naprawdę spory-dla dwóch osób-ewentualnie małej rodziny w sam raz.Osobiście wożę...
~Piotr
Kombi 2.0 16V 136KM 100kW
Już pisałem wcześniej, nie ma takiego drugiego kombi, w którym zmieściłoby się nawet 7 osób. Każdy pasażer w drugim rzędzie ma swój fotel, a nie mało wygodną kanapę. Z tyłu sporo miejsca na nogi, chyba, że jedzie 6-7 pasażerów. Wtedy tylne fotele trzeba nieco posunąć do przodu i miejsca jest mniej. Samochód 10 cm wyższy od wszystkich obecnie w 2017 r. produkowanych kombi co powoduje, że nad głową wszyscy mają dużo przestrzeni.
~PUG_user
Kombi 1.6 16V 109KM 80kW
To jest to!!! Przestrzeń jak w klasie średniej, b.duzo miejsca nad głową. Kierowca i pasażer czują b.dużo miejsca, z tyłu trochę mniej miejsca na nogi ale dla osób do 175cm wzrostu nie stanowi to problemu nawet na 1000km trasach. Dla rodziny czteroosobowej z dwójką dzieci (do 15 lat) jest to b.przestronny samochód. Przestrzeni jest minimalnie więcej niż w Focusie (w Corolli przestrzeń jest najsłabszym elementem)
~MIKA
Hatchback 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
to jest chyba najwiekszy + tego auta idealny dla wszystkich mezczyzny , kobiety , rodziny 2+2 . na pozur z zewnatrz nie wielkie auto a w srodku uuu , poniewaz auto ociera sie o segment aut typu Van nawet wysocy kierowcy i pasarzerowie nie powinni narzekac , mnustwo miejsca w srodku jak na ta klase auto , wnetrze przewyzsza konkurecje gabarytami to pewne !
~KOLO 307
Sedan 1.6 16V 109KM 80kW
Samochód bardzo przestronny, bardzo dużo miejsca dla kierowcy i pasażera, bardzo duża przestrzeń w obrębie kokpitu sprawia, że ma się wrażenie podróżowania znacznie większym samochodem. Z tyłu miejsca jest raczej przeciętnie jeżeli chodzi o przestrzeń na nogi, natomiast nad głową jest wystarczająco dużo nawet dla bardzo wysokich pasażerów. Doskonałe auto rodzinne.
~Carat
Kombi 2.0 16V 136KM 100kW
Dużo miejsca, zarówno z przodu jak i z tyłu, zarówno na nogi jak i nad głową (mój syn ma 194 cm wzrostu i mieści się bez problemu). Bagażnik duży (wersja nadwozia SW), można łatwo powiększyć przez złożenie siedzeń, ich przesunięcie! lub całkowity demontaż (każde wyciąga się osobno). Niestety krótki pas bezpieczeństwa dla pasażera z przodu i kierowcy.
~:)
Kombi 2.0 16V 136KM 100kW
Z tyłu nad głową rewelacja, ja mam prawie 190 cm i nie ma mowy żebym dotykał głową sufitu (nawet z włosami na żelu:)), dla kierowcy też jest ok, jednak przy moim wzroście pedały mogły by być trochę głębiej, za mną pasażerowie nie mają też za wiele miejsca na nogi, no ale się zmieszczą, co większym muszę przesuwać mój fotel trochę do przodu.
~thule1
Kombi 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
Pomimo tego że 307 jest postrzegane jako miejsze kombi w porównaniu np do Laguny czy Mondeo, to okazuje się że to w rzeczywiśtości naprawdę duże auto, ja mam 182 cm wzrostu siadam wygodnie za kierownicą samochodu, z tyłu tyle samo miejsca , składając środkowe siedzenie w wersji sw otrzymujemy stolik, do podróży dla 4 osób jest w sam raz