Lista ocen Peugeot 307 I (506) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 754 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~użytkownik
Kombi 1.6 HDi 16V 109KM 80kW
Bardzo wydajna klima, której silnik nie czuje. Znakomite rozprowadzanie, również do tyłu. Minus 1 pkt za głośny nadmuch na najwyższych stopniach i przeciętną skłonność do parowania przedniej szyby.
~picollo21
Kombi 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
Na "1" pauja szyby, na "2" troche glosno... Klima dziala, ale po wlaczeniu dziwne zapachy... Przy ustawionym ogrzewaniu na nogi kierowca ma upal (parzy), a pasazer tak srednio - UWAGA na klotnie z pasazeem!
~AAA
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
Zbyt często włącza sie wentylator, pracuje głośno i po wyłączeniu silnika. Podobno ten typ tak ma, ale i tak pan na parkingu zawsze się zastanawia czemu nie zostawiam samochód z włączonym silnikiem.
~Andrzej
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
Nie mam zastrzeżeń, może tylko denerwuje mnie każdorazowe włączanie się klimatyzacji przy uruchamianiu samochodu (klimatronic). Wolałbym ją włączać kiedy ja chce a nie wyłączać bo zmusza mnie do tego automat.
~Vanuatu Holand
Hatchback 1.4 HDi 8V 68KM 50kW
wszystko było by ok bo daje rade z nagrzaniem auto i chłodzeniem i odparowaniem szyb tylko, żeby ją włączyć trzeba mieć stopery bo nawet radio głośno puszczone niezagłuszy tego skrzypienia
~Artur
Kombi 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
Klimatronik głupieje przy temperaturze wnętrza zblizonej do temperatury otoczenia - na zmiane mrozi i grzeje. W zimie stale trzeba przechodzić na manual aby nie zaparowywały szyby boczne
~Peugeot_po_raz_pierwszy_i_ostatni
Hatchback 2.0 16V 136KM 100kW
Ogrzewanie i chłodzenie nie zajmuje wiele czasu, automatyczna klimatyzacja mogłaby jednak dbać o bardziej równomierny nawiew, funkcja AUTO koncentruje nawiew na okolice tułowia, reszta jest pomijana.
~Remigiusz
Hatchback 1.4 8V 75KM 55kW
Wnętrze szybko się nagrzewa, szyby szybko odparowują, nie jeżdziłem jeszcze latem więc nie mogę się wypowiedzieć. Wymieniłem filtr kabinowy, wszystko jest w porządku
~Carat
Kombi 2.0 16V 136KM 100kW
Bardzo dobre. Można klimatyzację włączać i wyłączać bez względu na ustawienie nawiewu (inaczej jak w Fordzie Transicie, gdzie nie można wyłączyć klimy przy nawiewie na szybę czołową).
~Kriss
Kombi 1.6 HDi 16V 109KM 80kW
Tutaj jestem bardzo zadowolony, ponieważ nawet przy temp. -15 już po przejechaniu kilkuset metrów z kratek nawiewu wydobywa się ciepłe powietrze. AC również dobrze się sprawuje.