Lista ocen Peugeot 307 (1499)

~Remigiusz
Hatchback 1.4 8V 75KM 55kW
Auto przestronne, bardzo wygodne, świetne fotele, za słaby silnik w stosunku do masy auta. Sporo drobnych usterek, mimo tego świeży wygląd nawet jak na dzisiejsze czasy.
~Piotr
Kombi 2.0 16V 136KM 100kW
Piszę tu o wersji 307 SW Premium różniącej się od 307 kombi w wielu aspektach. Nie ma drugiego takiego kombi, które miałoby sporo miejsca na towar lub mogłoby być pojazdem dla siedmiu osób. Nie jest prawdą, że trzeci rząd siedzeń nadaje się tylko dla dzieci. Spokojnie mogą tak podróżować osoby do 170 cm wzrostu. Bardzo wygodne pojedyncze fotele dla każdego pasażera w drugim rzędzie tego nikt inny nie ma. Każdy z foteli można wyjąć i robi się...
3,6
~gg 6450132 KM
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
Samochód mimo usterek jest O.K nigdy mnie nie zawiódł w sensie żeby nie dało się go uruchomić ponownie i odjechać do domu czy serwisu..
~Oczko
Hatchback 1.6 HDi 16V 109KM 80kW
Generalnie bardzo przyjemne auto, oferuje wyższy od aut niemieckich komfort, ma dobrej jakości materiały wykończeniowe. Na pochwałę zasługuje naprawdę dynamiczny silnik oraz przyjemne wnętrze z wygodną pozycją kierowcy
3,6
~Krzych
Hatchback 2.0 16V 136KM 100kW
I tu mam dylemat, bo dla mnie to jest trója z plusem. Ale że to w końcu mój samochód niech będzie cztery mniej czyli cztery.
~Pepe
Hatchback 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
To jest moja druga opinia nt. tego auta. Wcześniejsza jest sprzed 2. lat. Teraz update :) Jeżdżę nim od 2009r. i przejechałem ponad 150 tys. W zeszłym roku ok. 37 tys. Skasowali mnie tylną klapę i zderzak w sylwestra 2015/2016. Koszt klapy 230pln (ładna i w kolorze) i zderzaka (w średnim stanie i też kolorze) ok. 130pln a wypłacili ponad 3000pln (luty 2016). Dobry deal :) Generalnie autko przez 8. lat nie zawiodło mnie. W 2011 alternator padł...
~MIKA
Hatchback 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
AUTO DLA KAZDEGO !!!! swietne auto kompaktowe ocierajace sie o Mini vany ekstra silnik i kompfort jak na ta klase auta , teraz planuje go sprzedac ale kupie tez peugeota ale 407 SW z silnikiem albo 1.6 albo 2.0 HDI poniewaz potrzebuje wiekszego auta
~Rafał z Bydgoszczy
Hatchback 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
Generalnie jestem autem oczarowany. Może ocena nie jest zupełnie obiektywna ze względu na dwa fakty. Po pierwsze jeżdżę autem zbyt krótko, zaledwie 4 miesiące, po drugie przesiadłem się z 14-letniego opla astry 1,4 benzyna z najsłabszym silnikiem. Super wyposażenie za rozsądną cenę. Przed zakupem radziłem się znajomego, który powiedział "żadnego francuza, bo to gówno" (jeździ VW Borą TDI). Po zakupie jechał moim autem i stwierdził, że jest...
~Misiu
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
307 to porządny kompakt dla małej rodziny. Bardzo zgrabna i ładna sylwetka, która moze się podobać. Przestronne wnetrze chociaż bagażnik jest średniej wielkości i może okazać się niewystarczający na długie trasy. Silnik 1.6 to odpowiedni wybór, zapewnia odpowiednią dynamike jazdy w mieście i na trasie. Bogate wyposażenie z dziedziny komfortu i bezpieczeństwa. Oprócz kilku małych wad i koszmarnej skrzyni biegów, 307 to bardzo udane auto.
~Mirek
Hatchback 1.4 8V 75KM 55kW
Gdyby nie pojawiały się ww usterki byłbym w pełni usatysfakcjonowany. Ładna linia nadwozia. Wewnątrz samochód spełnia oczekiwania. Silnik dla osób dynamicznych lub z widoczną nadwagą, wyłącznie od 1,6 w górę. No, może jeszcze zmiana parametrów zawieszenia, sterowana z koła kierownicy. (Marzenia do spełnienia w P. 308)
Peugeot 307