Lista ocen Peugeot 308 II Hatchback 5d 1.2 PureTech 130KM 96kW 2014-2017 (10) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ghetto pimp
Hatchback 5d 1.2 PureTech 130KM 96kW
Siła wspomagania dostosowuje się do prędkości co jest dosyć fajne, chociaż czuć to jest trochę sztuczne. Komfort tak opiewany w recenzjach, no cóż... na poziomie plastikowego auta na pedały, a podobno 308 to najbardziej komfortowe auto w klasie. Najgorsze jest jednak tylne zawieszenie, które na najmniejszym nawet łuku gdy są choćby najmniejsze nierówności ucieka i rzuca, jakby miało zaraz wypaść z drogi. Dosyć nieprzyjemne uczucie którego nie...
~Robert
Hatchback 5d 1.2 PureTech 130KM 96kW
Zawieszenie jest dosyć komfortowe i ciche, a przy tym nie ma uczucia bujania na zakrętach. W same zakręty wchodzi pewnie i dobrze trzyma się drogi do czasu aż tylne koła nie wpadną w jakąś dziurę. Wrażenie jest takie jakby oba tylne koła nagle traciły kontakt z asfaltem. Odczucia na kierownicy są dosyć przytłumione, nie jest to Ford Focus, w którym kierowca doskonale wie co się dzieje z kołami. Zaletą natomiast jest mała kierownica, która...
~Tommm76
Hatchback 5d 1.2 PureTech 130KM 96kW
Super. Nie jest ani za miękkie (jak to z Francuzami bywało) , ani za twarde. Porównałbym sprężystość zawieszenia do tego co oferuje Ford i jest to jak najbardziej komplement (miałem kiedyś Focusa). Rewelacją jest mała kierownica, która daje wrażenie jazdy jakby gokartem i pozwala fantastycznie manewrować autem czy np. wchodzić w zakręt. Bardzo mi się to podoba. Minusem zawieszenia jest to, że na gęstych nierównościach poprzecznych tylna...
~Mentoro
Hatchback 5d 1.2 PureTech 130KM 96kW
Nieźle, poprzednio jeździłem wiele lat fordem mondeo mk4, mam za sobą też przygody z focusem - i ciężko to napisać ale auto naprawdę trzyma się nieźle drogi. Do tego super malutka kierownica, która jest genialna. Przednie zawieszenie na poprzecznych nierównościach trochę głośne.
~Piotrek
Hatchback 5d 1.2 PureTech 130KM 96kW
Kompromis pomiędzy twardym, sztywnym zawieszeniem, a typowo francuskim komfortem. Pierwsze co zwraca uwagę po zajęciu miejsca kierowcy jest to wyjątkowo mała kierownica, co jest świetną sprawą.
~Rafał
Hatchback 5d 1.2 PureTech 130KM 96kW
Bardzo dobry układ jezdny zwłaszcza ta mała kierownica która wraz ze wzrostem prędkości usztywnia się przez co komfort prowadzenia przy dużych prędkościach zwiększa się.
~Dawid
Hatchback 5d 1.2 PureTech 130KM 96kW
Dobrze trzyma się drogi, a przy tym jest komfortowy. W porównaniu do innych samochodów mam wrażenie, że jest bardziej podsterowny.
~Daniel
Hatchback 5d 1.2 PureTech 130KM 96kW
Mała kierownica która wraz ze wzrostem prędkości się usztywnia świetnie sprawdza się w trasie jak i przy parkowaniu.
~Karol
Hatchback 5d 1.2 PureTech 130KM 96kW
dobry, bezpośredni, to już nie jest pływająca kanapa jak w poprzednich modelach.
~Daniel
Hatchback 5d 1.2 PureTech 130KM 96kW
Po prostu świetny mała kierownica świetne wyczucie auta - idealnie jak dla mnie.
Peugeot 308 II Hatchback 5d