Lista ocen Peugeot 308 II Hatchback 5d 1.2 PureTech 130KM 96kW 2014-2017 (9) - Widoczność

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mentoro
Hatchback 5d 1.2 PureTech 130KM 96kW
Tu mam mieszane odczucia - szyba przednia poprowadzona nisko, a wysoko ułożone wskaźniki nie pozwalają maksymalnie obniżyć siedzenia, więc lusterko wsteczne trochę przesłania. Z drugiej strony mam panoramiczny dach - który nie dość że fajnie doświetla wnętrze to jeszcze pomaga w mieście.
~Robert
Hatchback 5d 1.2 PureTech 130KM 96kW
Do tyłu jest kiepsko, ogromne słupki zasłaniają bardzo dużo. Do przodu niewiele lepiej, podczas zakrętów często muszę patrzeć przez boczną szybę również przez grube słupki zasłaniające widoczność.
~Piotrek
Hatchback 5d 1.2 PureTech 130KM 96kW
Widoczność z przodu bez zastrzeżeń, lusterka wielkie jak telewizory. Niestety z widocznością do tyłu jest juz znacznie gorzej, bardzo mała tylna szyba, szerokie słupki, bez czujników parkowania ani rusz.
~Tommm76
Hatchback 5d 1.2 PureTech 130KM 96kW
Lusterka boczne spore. Tylna szyba mała. Czujniki cofania pomagają, bo tylne słupki dosyć grube. Do przodu i na boki to właściwie standard.
~ghetto pimp
Hatchback 5d 1.2 PureTech 130KM 96kW
Jak w każdym aucie, kwestia przyzwyczajenia. Pomaga kamera cofania, szkoda że moja wersja nie ma czujników z przodu.
~Rafał
Hatchback 5d 1.2 PureTech 130KM 96kW
Szyba przednia z warstwą tłumiącą spełnia w pełni swoje zadanie. Tylna jest dość mała, wiec wato wspomóc się czujnikami parkowania.
~Daniel
Hatchback 5d 1.2 PureTech 130KM 96kW
Z czujnikami parkowania z tyłu jest super, żałuję tylko, że nie mam czujników martwego pola.
~Daniel
Hatchback 5d 1.2 PureTech 130KM 96kW
Środkowe lusterko trochę za nisko i mała tylna szyba do której bardzo przydają się czujniki parkowania.
~Karol
Hatchback 5d 1.2 PureTech 130KM 96kW
bardzo dobra, czujniki ulatwiają życie
Peugeot 308 II Hatchback 5d