Lista ocen Peugeot 308 II SW (34) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzegorz
SW 1.6 BlueHDi 120KM 88kW
Dałbym dwie gwiazdki, ale osoba mniejszej postury uzna, że jestem nieobiektywny. Mam 182 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała i długie kończyny dolne.. Dla mnie auto jest ciasne. Nie potrafię wyprostować lewej nogi, siedziska mało wygodne, za krótkie i wąskie. Nie mam możliwości ustawienia właściwej i wygodnej dla mnie pozycji siedzenia. W wersji hatchback, po całkowitym odsunięciu fotela przedniego, z tyłu miejsca na nogi nie ma. Mało schowków,...
~James_Enfield
SW 1.2 PureTech 130KM 96kW
Jeden z największych atutów samochodu. W Peugeot 308 T9 można poczuć się jak w aucie klasy średniej. Ilość miejsca na nogi i nad głowami jest bezkonkurencyjna, a do tego siedzenia są bardzo wygodne. Z tyłu komfortowo podróżują 3 osoby a to zdarza się rzadko w autach tej klasy. Ogromny szacunek dla Peugeota za utrzymanie świetnego designu przy zachowaniu dużej przestrzeni dla pasażerów.
~Greg
SW 1.2 PureTech 130KM 96kW
Z przodu - jak na kompakt - rewelacja. Nie ukrywam, że kupując nowe auto zwracałem uwagę na przestrzeń z przodu. 308 był bezkonkurencyjny. Odpadł Civic, Astra, Megane i Golf. Z tyłu jeżdżą dzieci i nie słyszałem narzekania. Natomiast osoby powyżej 180 cm mogą wbijać się kolanami w przednie fotele.
~aop
SW 1.2 PureTech 110KM 81kW
Kierowca a zwłaszcza pasażer z przodu mają bardzo dużo dostępnej przestrzeni. Z tyłu jest prawie dobrze. Trochę niewygodne sa fotele z przodu z powodu niepotrzebnego ale lekko uwierającego "obramowania" tylnej części siedziska. O dziwo nie ma tego problemu na siedzeniach z tyłu.
~wolo
SW 1.6 HDi 92KM 68kW
Przód - ideał. Tył - trochę za nisko dach. Reszta super. mam dwójkę dzieciaków w fotelikach i jeszcze wejdzie jedna osoba dorosła - fakt że komfort jazdy był żaden. Miejsca na nogi z tyłu bardzo dużo - oczywiście w tej klasie. Sam jechałem więc wiem co pisze.
~Robert
SW 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Z przodu miejsca w sam raz dla osób do 180cm, momentami czuć, że wnętrze nie jest zbyt szerokie. Bardzo wygodne przednie fotele. Z tyłu miejsca też sporo, ale kanapa ma zbyt pionowe oparcie. I nie jest tak wygodna.
~Daniel
SW 1.6 BlueHDi 120KM 88kW
Dużo miejsca z przodu jak i z tylu. Duży bagażnik. W zasadzie auto na wyjazdy bliższe i dalsze idealne. Nigdy nie miałem problemu z zapakowaniem całej rodziny na wakacje. Często wożę rower i z tym tez nie było problemów.
SW 1.6 BlueHDi 120KM 88kW
Z przodu każdy się z mieści fotele przednie wygodne, tylna kanapa tragiczna, źle wyprofilowana. Mam 182 cm wzrostu i mieszczę się za sobą. Jednak ciężko byłoby przejechać więcej niż 50km z tyłu.
Dziennik kosztów dla Peugeot 308 II SW
5,9