Lista ocen Peugeot 405 I Kombi (25) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kaeshi@o2.pl
Kombi 1.6 90KM 66kW
Zmiana biegów wymaga przyzwyczajenia się bo nie wchodzą one aż tak łatwo jak można by tego oczekiwać. Czasami bieg lubi też "zostać" kiedy akurat chce się wrzucić luz albo opornie zgłaszać sprzeciw kiedy chce się wrzucić bieg zwłaszcza wsteczny. I tutaj spore niedociagnięcie ze strony Peugeota, gdyż wsteczny nie jest niczym blokowany. Chociaż jeszcze nie zdarzyło mi się pomylić to niema najmniejszych przeszkód żeby zamiast 4 omyłkowo...
~Biggie
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Wszystko było ok dopóki linka sprzęgła się urwała. Teraz nie mogę żadnej dopasować albo jest za krótaka albo za długa. Sprzegło działa ale jest zrobione prowizorycznie
~Grzegorz
Kombi 1.9 105KM 77kW
automat fajnie się spisuje na mieście, tylko czwarty bieg mógłby się załączać przy mniejszej prędkości i na trasie piątka by sie przydała
~t.trentowski@plusnet.pl
Kombi 1.9 D 70KM 51kW
Duży plus, jest bardzo twarda. Oprócz 3ki: :( niestety zgrzyta prawie za każdym razem. Zimą nieciekawie przymarza.
~Yakoob
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Bezproblemowo, jeździłem i jeżdżę różnymi samochodami i najbardziej podoba mi się to, żeskrzynia nie haczy i działa precyzyjnie
~majkel
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
5bieg jest strasznie daleko , wg mnie jest to bardzo niewygodne bo trzeba daleko siegac. (w porownaniu do OPLA KADETT 91r. benz.)
~Omiot
Kombi 1.9 D 70KM 51kW
mowia ze wadliwa ale ja musze sie pochwalic jezdzilem prawie 6 lat bez oleju i nie nazekalem
~dzinek
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Podobno montowane były dwa rodzaje skrzyń. MOja sprawuje sie rewelacyjnie, biegi wchodzą płynnie,
~Przemek P
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Wajcha do zmiany biegów długa jak kij i wielka jak dżojstik z lat 70 ubiegłego wieku :) poza tym Ok
~Majki Dialnikk@interia.pl
Kombi 1.6 72KM 53kW
2 na zimnym silniku zle wchodzi jak sie zagrzeje to ok kuzyn ma 405 z 1994 i wchodza mu lepiej biegi
Peugeot 405 I Kombi