Lista ocen Peugeot 406 (953)

~tomek
Sedan 2.0 16V 132KM 97kW
jeden z ostatnich wspaniałych udanych kultowych samochodów bez przeładowania elektroniką. Nie sprzedam go - jeżdzę do końca jego żywota bo to naprawdę udane auto.
~Kamil
Sedan 1.8 16V 110KM 81kW
Bardzo fajne wygodne i duże auto . Wysoki komfort podróżowania nawet z 5 osobami na pokładzie. Posiadam sedana więc nawet jak na sedana bagażnik jest bardzo duży. Auto mam w 1.8 16v i dobrze znosi gaz .Generalnie jestem bardzo zadowolony ;)
~Nieryl
Sedan 1.8 16V 116KM 85kW
Silnik bezawaryjny i oszczędny. Łatwy w obsłudze, z uwagi na dużo miejsca w komorze silnika. (Silnik)
~Sebosand
Sedan 1.8 90KM 66kW
Jestem bardzo z niego zadowolony, mało awaryjny, szybki i jaki wygodny :)
3,8
~Willu Bassmen
Sedan 1.8 90KM 66kW
Ogólnie dobre auto mogące (szczególnie komfortem jazdy) konkurować z autami japońskimi czy niemieckimi. Ładny wyglad zewnętrzny. Bardzo dobre nagłośnienie fabryczne (JBL). Nawet niedrogi radiomagnetofon podłączony do tego nagłośnienia gra rewelacyjnie. Lepsze (montowane seryjnie) nagłośnienie słyszałem tylko w Mercedesie S-Klasa.
4,1
~Kolanovsky
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
Potrzebujesz taniego, wygodnego w miarę nie zawodnego auta? Szczerze polecam 406tkę!
3,1
~krzysiek
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
jeżdżę tym samochodem dość często bo ma go mój ojciec, ja posiadam Honde Accord VI i jeździ nią żona do pracy, i w 100 % honda jest dużo lepszym samochodem, ten 406 jest mułowatym autem, bardzo słabe przyspieszenie, głośna praca silnika, bardzo słaba zwrotność, nie da się praktycznie parkować tym samochodem, w zimie lata po drodze, nie nadaje się do jazdy w zimie, bardzo słabe hamulce, bardzo długo hamuje z wyższych prędkości, siedzenia mało...
~marbo512
Sedan 1.8 16V 110KM 81kW
Wielka frajda jeździć takim samochodem. Taki luksus, Mercedes dla uboższych. Wygoda i komfort. Można przejechać z Przemyśla do Świnoujścia i plecy nie bolą, kręgosłup nie nawala, nie czuje sie zmęczenia, głowa nie pęka. Pełen komfort. Gdzie tam niemieckim czy japońskim samochodom do Peugeota!
~Pug´406 Fan
Sedan 1.8 90KM 66kW
Super autko. Duże, wygodne, dynamiczne i nie drogie w utrzymaniu. Jego wygląd nie zestarzał się wcale, nadal jest to jedno z najpiękniejszych aut, które dzięki ocynkowanie blasze jest odporne na korozję i długo takim pozostanie...

Usterki Peugeot 406

Peugeot 406 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,8
~KaEn
Kombi 2.0 16V 132KM 97kW
bardzo fajny woz, ma szesc lat i przy drobnych poprawkach pojezdzi jeszcze cztery latka, choc ma juz 220 tys zrobione !:()