Lista ocen Peugeot 406 (953)

~tiamo
Coupe 3.0 V6 24V 207KM 152kW
Sami to oceńcie tego auta nie kupuje się po to żeby robił za woła roboczego, tylko po to żeby cieszyło.
3,7
~adam
Coupe 2.2 HDi 133KM 98kW
Ponadprzecietna i niepowtarzalna linia nadwozia. To auto jest dziełem sztuki. Dobre prowadzenie, dynamiczny a zarazem dość ekonomiczny silnik. Dobre wrażenie niestety psuje mierna jakość autoryzowanych serwisów.
~jp007
Sedan 2.0 HDi 109KM 80kW
caloksztalt - auto jest bardzo dobre, jednak juz troche sie przezylo 9 lat w motoryzacji... to juz sporo jednak ja nie mam zamiaru kupowac innego auta bo i po co ten samochod ma wszystko co trzeba!
~marcin_sw@op.pl - pozdawiam
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
Naprawdę fajne autko dla rodziny 2+2 duże i przy częstych wypadach poza miasto średnie spalanie będziemy mieli w granicach 6.5L/100km. Jak dla mnie jednak brakuje trochę mocy i raczej będę rozglądał się za zmianą na coś mocniejszego jak trafi sie 406 z silnikiem 110 lub mocniejszym to na pewno kupie.
~Grzesiek
Sedan 1.8 90KM 66kW
Lubię to auto, ale z drugiej strony za drogo mnie kosztuje.
~Pawel
Sedan 1.8 16V 110KM 81kW
Rewelacyjne auto.gdy kupiłem Peugeota zostałem przez wszystkich skrytykowany,mówili mi że bede ciągle lezał pod nim.Przez ponad dwa lata normalnej eksploatacji(ok.2,5tyś km. miesięcznie) nic się nie popsuło.najważniejsze,aby na czas wymienic olej,świece.śmieszą mnie opinie typu \"nie kupuje się samochodów na F Fiatów,Fordów i fracuskich\".ludzie,którzy tak mówią nigdy nie mieli takiego auta więc co mogą o nim wiedzieć?JAK SIĘ DBA TAK SIĘ MA.
~DeDragonSlayer http://406-klub.pl
Sedan 3.0 V6 24V 207KM 152kW
V6 jest niesamowicie elastyczny, ciągnie od samego dołu, a jednocześnie ma ogromnego kopa powyżej 3500 obrotów. Chodzi równo i cicho. (Silnik)
~norgru@wp.pl
Sedan 1.8 16V 110KM 81kW
Ogolnie autko bardzo przyjemne, mile w prowadzeniu dobre dla rodziny. Mankamentem sa ceny czesci i awaryjnosc zawieszenia. Trzeba rowniez uwazac na hamulce pomimo ABS-u nie sa zbyt dobre. Samochod godny uwagi szczegolnie na jego cene za stosunkowo nieduze pieniadze mozna kupic wygodny samochod dla malej rodziny.
3,7
~Tomasz
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Silnik jest bardzo nowoczesny i ekonomiczny, a dotego bardzo dynamiczny. Natomiast auto jest stanowczo za miękkie, żle się prowadzi. Jeżeli ktoś lubi komfort to jest to auto dla niego. Auto już troche przestarzałe, chodzi głw. o braki w wyposażeniu z zakresu bezpieczeństwa. Bo wygląda nadal w miarę nowocześnie. Gdybym mogł to wymienił bym sprężyny na twardsze. Materiały bardzo wysokiej jakości.
Dziennik kosztów dla Peugeot 406
6,8
9,4
9,2
~Sabbath
Sedan 1.8 16V 110KM 81kW
Sadze, iz to naprawde dobry, komfortowy, duzy i niezawodny samochod. Polecam wszystkim