Lista ocen Peugeot 406 (953)

~AUTOR
Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW
jest to auto do jazdy i do patrzenia, cieszy oko, lecz pod kątem usterkowość jest super, poprostu wsiadam i jade
~Zadowolony Bartek.
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
Mam nadzieję, że jak mi się kiedyś trafi hdi to będzie równie ok bo jak nie to kit z takim biznesem. Zrobie temu kapitalkę i dalej z zadowoleniem będę śmigał.
~Marcin L.
Sedan 1.8 16V 110KM 81kW
Wygodne i szybkie auto za niewielkie pieniądze. Do tego odporne na rdzę.
4,1
~malcik
Kombi 2.0 16V 136KM 100kW
za ta cene ciezko oczekiwaac czegos leprzego. teraz przesiadam sie albo do 407 albo do mondeo mk3 i musze przyznac ze ciezko podjac decyzje
~tester
Sedan 2.0 16V 132KM 97kW
Nie ma sie do czego przyczepić.Generalnie auto odbiegajace znacznie od steerotypu klasycznego francuza.Zawieszenie naprawde trwale (oprócz przeklętych łączników),silnik dynamiczny,skrzynia doskonale zestopniowana.
~drtz
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
nie jest to auto moich marzen, moim zdaniem nie ma "duszy", auto dla spokojnego kierowcy, rewelacyjne na trase, uwielbiam je za tankowanie co 1200km, calkowicie daremny poziom wyposarzenia (wersja ST przed podciagniem wypasu chyba w 2001)-takiego golasa nie bylo w ofercie nigdzie w europie zachodniej - brak klimy, korbki z tylu, brak halogenow, wykladziny klapy bagaznikia, lusterek w kolorze nadwozia-jak na ta klase porazka!
~rafikfire
Sedan 1.8 16V 110KM 81kW
Auto ma przyzwoita sylwetke, dobre przyspieszenie i na autostradzie osiagnalem 200km/h (wg GPSa, natomiast licznik pokazywal 215km/h) i jadac na LPG.
3,6
~Grald
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
Być może trafiłem trefny egzemplarz Generalnie miło mi go prowadzić - jeżeli nie szwankuje co się ostatnio częściej zdarza ale zbyt dużo zdrowia mnie kosztował Ogólnie jeżeli szukasz samochodu na którym mógłbyś polegać poszukaj paska albo volvo (przed fuzją z fordem) lub dokładnie (z lupą w ręku) go prześwietl
3,3
~ernolb
Sedan 2.0 16V 132KM 97kW
jak na 2 litrowy silnik benzynowy z 16 zaworami to ten samochód wogóle nie chce jechać .przyspieszenie lepiej nie mówić.prędkość max. jaką udało mi się z niego wydusić na autostradzie to ok.215 km/h ale trwało to naaaaaaaaaprawdę dłuuuuuugo.moje zdanie na ten temat po prostu do dupy chętnie go sprzedam .jest jakiś chętny? (Silnik)
~-Adamo-
Sedan 1.8 16V 110KM 81kW
Silnik rewelacja, jak do tej pory nie bylo z nim zadnych problemow - przy 175000 sprawdzane bylo ciscnienie w cylindrach i we wszystkich bylo cacy! (Silnik)