Lista ocen Peugeot 406 (953)

3,5
~oj
Sedan 3.0 V6 24V 190KM 140kW
bardzo przecietnie, mialem nadzieje na duzo wiecej kupujac to auto fakt nie bylo drogie, z historia serwisowa i widac, ze bylo zadbane... Nastepny bedzie freelander badz cos innego na dieslu i juz napewno nie peugeot, na puga trzeba trafic, jak masz szczescie dostajesz super auto, jak nie... patrz opis mojego, znajomy ma fiata coupe i nie ma z nim zadnych problemow, a wsyscy tak na wlochow narzekaja....
~Piter
Sedan 1.8 16V 116KM 85kW
Wszystko OK, pod warunkiem, że robimy regularne przeglądy. No i jak to francuz - ma fochy :)
~ROBERTu
Sedan 2.0 HDi 109KM 80kW
Super samochód dla całej rodzinki i nie tylko. Nie będę powtarzał tego, co już napisałem, A to cofanie? - Cóż, nie ma prawdziwej róży bez kolców.
~Zaqwsx
Sedan 2.0 HDi 109KM 80kW
Byłem zmuszony sprzedać swoją cytryne i kupić coś budżetowego, przypadkowo padło na Peugeota. Kupiłem go bardzo leciutko uszkodzonego, sam go naprawiłem (koszty to 350pln), wymieniłem filtry, olej, płyn, nabiłem klimę i heja. Teraz z perspektywy dwuch lat eksploatacji mogę powiedzieć że jest to naprawdę świetny samochód. Tydzień temu zrobiłem pierwszą inwestycję- nowe łączniki stabilizatorów bo zaczęły pukać. Aby napisać tak pozytywną opinie o...
~pytanie@data.pl
Coupe 3.0 V6 24V 190KM 140kW
Auto ponadczasowe, mimo swojego wieku robi duze wrazenie, moim zdaniem jedno z najpiekniejszych coupe świata. W 98 i 99roku nawet zdobył taką nagrodę:)
~Avalon gj1@op.pl
Kombi 1.8 16V 116KM 85kW
Bardzo wygodny, dopracowany samochód pozbawiony typowych usterek. Szczególnie egzemplarze po 2001 roku.
~AZ
Sedan 1.8 16V 110KM 81kW
Mam prawdopodobnie jeden z najlepszych egemplarzy, który opuscił fabrykę. Wygodny, szybki, ekonomiczny, praktycznie bez usterek.
~Nasti
Sedan 3.0 V6 24V 190KM 140kW
Chyba jedno z ostanich takich aut. W nowszych wiecej się dzieje - jest więcej elektroniki a przez to więcej awaryjnych punktów. Wybrałem benzynę i nie mam wyrzutów. Teraz benzynowce są chyba bardziej niezawodne o diesli!!! ( w służbowym pasacie TDI miałem problemy z pompowtryskiwaczami - wierzcie mi, droga sprawa).
~staszek
Sedan 2.0 HDi 109KM 80kW
Zawsze byłem zwolennikiem aut japońskich ,czasami włoszczyzna nigdy franzuskie.Moja przygoda z Peugeotem to jak często bywa przypadek.Jeździłem Toyotą Camry 96 ,auto wygodne,kanapa,trochę surowe w środku,teraz nawet określił bym że prymitywne i rdzewiejące ale bardzo przeze mnie lubiane.Niestety wypadek wyeliminował je z użycia.Kolejny wybór też oczywiście japończyk-Honda Accord 1,8 99'.....zgroza.Okazało się że to pułapka.Auto palące więcej...
~lanz
Sedan 1.8 90KM 66kW
bardzo dobra propozycja dla ludzi z niewielkimi pieniędzmi. To jedno z ostatnich aut które miało się sprzedać i dłuugo jeżdzić. Materiały są przyzwoitej jakości; przy dbałości o hamulce, olej itp nie zdażają się komputerowe niespodzianki zmuszająca do bankructwa w serwisie. Auto jest stworzone do niezawodnego jeżdżenie i to będę podkreślał. Nie rdzewieje - to auto bylo w calości ocynkowane!!!!