Lista ocen Peugeot 407 SW (23) - Karoseria

Na liście zabraknie 169 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marcel
SW 3.0 V6 24V 211KM 155kW
Samochód w wersji SW ma świetną linie, jest naprawdę ładnie narysowany. Ludzie narzekają na niski zwis przedniego zderzaka, nie miałem problemu wjechać nigdy ani nie zahaczyłem. Lakier nie jest mocno podatny na zarysowania. Bagażnik nie rozpieszcza, ma bodajże niecałe 500 L, ma składane siedziska i uwaga przedni fotel (wersja ze skórzanymi fotelami). Teraz największa ciekawostka, mam także ISOFIX z przodu.
~Patryk
SW 2.0 HDi 136KM 100kW
Jest poprawnie. Auto nie gnije, co jest dużym plusem w stosunku do konkurencji z tych lat, a obecnie na rynku aut używanych ciężko znaleźć coś w tej cenie i w tym roczniku, co nie będzie zjedzone. Jeśli chodzi o wygląd, to jest to ładne auto, ciekawie zaprojektowane, jednak nie wyróżnia się z tłumu. Po prostu poprawne
~FloroMarlboro
SW 2.0 HDi 136KM 100kW
Ma dziwnie nieproporcjonalny przód względem reszty bryły, a tył narysowany jak gdyby bez pomysłu. Mimo wszystko, samochód ten dobrze zniósł upływ czasu i może się podobać. Zważywszy jednak na wymiary, jest w środku jakby...ciasny.
~Shery
SW 2.0 HDi 136KM 100kW
Pełen ocynk, jedynie przy klapie bagażnika na około chromowanej listwy wychodzi rdza, wada fabryczna za słabe zabezpieczenie przed drganiami tego elementu co powoduje z czasem ścieranie się lakieru i ocynku.
~Tomek
SW 1.6 HDi FAP 109KM 80kW
blacha ocynk jedynie pojawia się korozja na tylnej pokrywie przy listwie nad tablicą zbyt niski przód auta trzeba uważać na krawężniki mały otwór załadunkowy bagażnika przez ścięcia dachu
~Michał Wiśniewski
SW 2.0 HDi 136KM 100kW
Gdyby nie 2 małe szkody parkingowe to auto było by jak nowe. A ja po lasach jeżdżę dużo tras robię i nawet na masce odprysków nie ma...
~ato89
SW 1.6 HDi FAP 109KM 80kW
Cały czas może się podobać mimo upływu lat. Żadnych oznak rdzy. Efektowny grill rekina oraz chromowane wstawki poprawiają wygląd.
~Kamil
SW 2.0 16V 136KM 100kW
Jedyne wady jakie zauważyłem to gnicie klapy bagażnika, odchodzący lakier od listw aluminiowych przy szybach.
~Patryk
SW 2.2 16V 163KM 120kW
Od zakupu jest jedno małe ognisko rdzy na klapie. Przez 4 lata nic się powiększyło.
Dziennik kosztów dla Peugeot 407 SW
7,3
9,8
11,9
~Luo
SW 2.0 HDi 136KM 100kW
Brak korozji na podwoziu, nadwozie posiada wadę fabryczną tylna klapa rdzewieje
Peugeot 407 SW