Lista ocen Peugeot 508 I (174) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 106 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lepszy_model
SW 1.6 HDi 115KM 85kW
Jak na duzy samochod z duzym rozstawem osi przestrzen w aucie jest przecietna, chociaz daje 4-ke z uwagi na wrazenie przestronnosci powodowane przeszklonym dachem i jasnym wykonczeniem wnetrza. Miejsce pracy kierowcy jest ok, dla pasazera z przodu jest duzo miejsca. Z tylu juz troche gorzej. Tragedii nie ma, ale Skoda Superb to na pewno nie jest.
~nosurprises
Sedan 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Ogromna. Przy moich 180 cm (ok dodałem sobie 1 cm. ;) ) mogę dowolnie ustawiać fotel kierowcy , jak chcę to siedzę wyżej innym razem niżej zawsze pod dostatkiem mam miejsca na nogi. Z tyłu spokojnie za pasażerem zakładam nogę na nogę. Za kierowcą mojego wzrostu już nie ale na brak miejsca na nogi nie narzekam.
~karl
SW Facelifting 2.0 BlueHDi 180KM 132kW
Przy wzroscie 190 cm nie ma klopotu ze znalezieniem optymalnej pozycji za kierownica. mam klopot jedynie ze zbyt waskim siedziskiem, co po przejechaniu kilkuset kilometrow ... powoduje potrzebe przerwy w jezdzie. Tyl poprawiono w staunku do poprzednika poprzez wygospodarowanie wiekszej ilosci miejsca dla tych, co na tylnej lawce.
~Szymon
Sedan Facelifting 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Jest dobrze, z przodu nawet super. Mam wyciągane siedziska i elektryczną regulacje foteli - bardzo jestem zadowolony. Z tyłu lepiej niż w Lagunie - dzieci przestały narzekać na brak miejsca. Bagażnik - jak na sedana duży. Kombi zawsze jest praktyczniejsze ale taki wybrałem - znacznie ładniejsza linia wg. mnie.
~Kenji
SW 1.6 THP 156KM 115kW
Z przodu przy wzroście 185cm wygodnie,może po stronie pasażera podłoga mogłaby być nieco"na płasko"-zwiększyłoby to jeszcze ilość miejsca na nogi;z tyłu bardzo wygodna i dobrze nieco pochylona kanapa,prawie płaska podłoga;bardzo wygodne przednie fotele;regulacja lędźwiowa rewelacja przy dłuższych podróżach;
~Cube
Sedan Facelifting 1.6 BlueHDi 120KM 88kW
Tu jest bardzo dobrze. Kierowca i pasażer podróżują w bardzo dobrych i komfortowych warunkach, mając przy tym bardzo dużo przestrzeni dla siebie, przedział pasażerski z tyłu w porównaniu do Passata B5 ma dużo więcej przestrzeni dla pasażerów i co ważne w 508 tunel środkowy praktycznie nie występuje.
~Tomasz Przybylski
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Tak,jak napisałem powyżej,z tyłu pasażerowie nie są rozpieszczani zbyt dużą ilością miejsca.Muszę też wspomnieć o bardzo małym bagażniku,mimo że to kombi,w nim mieszczą się dwie średnie walizki i trochę drobnicy.Na dłuższy wyjazd rodzinny,muszę brać duży box dachowy,mimo ,że nie bierzemy ze sobą szafy...
~Marcin Z
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Byłoby super gdyby nie niska podsufitka że względu na szklany dach. Mi to trochę przeszkadza no ale mam 188cm. W Mondeo było pod tym względem lepiej. Poza tym super, bardzo wygodne fotele. Bagażnik niby 600 litrów, ale powyżej rolety niewiele się mieści że względu na kształt klapy.
~Peugeot
SW 1.6 e-HDi FAP 112KM 82kW
Tu jest naprawdę co chwalić. Porównując do Passata ma się wrażenie jakby człowiek przesiadł się do klasy wyższej. Ogromny plus za brak tunelu w podłodze utrudniającego życie pasażerom tylnej kanapy. Tym autem wycieczka z trzema pasażerami z tyłu nie stanowi problemu.
~d
SW Facelifting 2.0 HDi 160KM 118kW
Niby schowków nie ma za wiele, ale ja akurat mieszczę się ze smartfonem, portfelem i okularami przeciwsłonecznymi w schowku w podłokietniku. Więcej nie potrzebuję. Uchwyty na kubki są specyficzne, ale dają radę i jak się człowiek przyzwyczai to ciężko mieć do nich zastrzeżenia.