Lista ocen Peugeot 508 I SW Facelifting (22) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~K2v
SW Facelifting 2.0 BlueHDi 180KM 132kW
Bardzo pozytywnie. Bardzo cicha w trybie auto. Szybko odmraża szybę. Szybko odparowuje szybę w razie potrzeby. Jest dość ciepło choć nie próbowałem grzać na maksa. Skórzane fotele nie podgrzewają boków... ale grzeją szybko i dyskomfort jest nieduży. Nie ma podgrzewania tylnej kanapy. Mój nie ma podgrzewania przedniej szyby, ale klima robi to sprawnie, ponoć idzie taką szybę dokupić... przy okazji.
~Andrzej
SW Facelifting 2.0 HDi 140KM 103kW
Grzeje bardzo szybko - diesel doposażony jest chyba w jakąś elektryczną nagrzewnicę kabiny, ponieważ ciepłe powietrze pojawia się w nawiewach zanim zagrzeje się silnik. W lecie dwustrefowa klimatyzacja również działa bardzo solidnie. Wyprowadzone nawiewy na tylną kanapę załatwiają sprawę pasażerów. Mam ciemne szyby w tylnej części auta do dodatkowo poprawia komfort latem.
~Michał
SW Facelifting 2.0 HDi 160KM 118kW
Klimatyzacja dobrze sobie radzi z upałami w naszym klimacie. Silnik przy mrozach nagrzewa się całkiem szybko jak na 2-litrową jednostkę dzięki czemu w samochodzie robi się ciepło nawet przy dość krótkich trasach. U mnie aktualnie w 3 wylotach nawiewu nie działa regulacja ale jest to tak drobny szczegół że prawie nie istotny.
~d
SW Facelifting 2.0 HDi 160KM 118kW
Wszystkie 508 w dieslu mają dodatkową nagrzewnicę powietrza nawiewanego dzięki czemu ciepłe powietrze leci prawie natychmiast. Jak ktoś jest przyzwyczajony, że już leci ciepłe, więc można trochę docisnąć to musi te przyzwyczajenia zmienić :). Klimy jeszcze nie miałem okazji testować, ale przypuszczam, że działa równie sprawnie.
~qlka377
SW Facelifting 2.0 HDi 160KM 118kW
Trudno mi się wypowiadać bo jeżdżę na razie tylko miesiąc więc nie miałem dużej możliwości testowania. Generalnie mam ustawioną stałą temperaturę oraz włączony tryb auto i nie mam potrzeby tego zmieniać ani niczego regulować więc chyba jest dobrze.
~krzysiek
SW Facelifting 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Klima jest i działa, latem zero zastrzeżeń. Zimą wyszło, że bardzo łatwo parują tylne szyby. Myślałem, że coś nie tak z moim egzemplarzem, ale okazało się, ze w moim to i tak jest dobrze na tle innych
~Artion
SW Facelifting 2.0 HDi 160KM 118kW
Ogrzewanie i klima dają radę, choć nie testowałem go jeszcze w bardzo niskich temperaturach. Klima przy 40st. działa bez zarzutu, zarówno z przodu jak i z tyłu.
~Trk
SW Facelifting 2.0 HDi 160KM 118kW
Na razie jedynie chłodzenie. Wydajne i w miarę ciche. Szyby odparowywane błyskawicznie, ale poczekamy na zimę.
~karl
SW Facelifting 2.0 BlueHDi 180KM 132kW
Przy 4 strefowej klimatyzacji zapewniony jest komfort podrozowania tak z przodu jak i z tylu.
~mati.b
SW Facelifting 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Ogrzewanie zero jedynkowe, albo grzeje albo zimno. Regulacja temperatury nie ma jakiegoś większego wpływu.
Peugeot 508 I SW Facelifting